У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:53, 26 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зустріч з режисером Русланом Батицьким та показ фільмів “Уроки Українською” та “Очерет”

Зустріч з режисером Русланом Батицьким та показ фільмів “Уроки Українською” та “Очерет” thumbnail

26.04.2013
20:30

Львівський палац мистецтв

26 квітня о 20:30 у Львівському Палаці мистецтв відбудеться зустріч з молодим українським режисером Русланом Батицьким та показ двох його останніх фільмів «Уроки українською» та «Очерет».

Короткометражний фільм «Уроки української» (30 хв) раніше вже був представлений львівським глядачам в січні на єдиному показі альманаху «Українська нова хвиля».  «Очерет» (20 хв) увійшов в підбірку фільмів «Українські злі» в рамках проекту «Україно, гудбай!» від Артхаус Трафіку, що мав вийти в прокат в квітні. Але альманах так і не потрапив в кінотеатри. Тож показ 26 квітня є унікальною можливістю подивитися фільми на великому екрані.

Обидва фільми підіймають актуальні для України «незручні» питання та зачіпають соціальні теми. «Очерет» —  це розповідь про буденні та сумні картини останніх днів життя села, розказана крізь призму реальної історії. «Уроки української» — поетична історія виживання іншої людини в середовищі невеличкого містечка.

Обрання проблемної тематики для своїх фільмів Батицький пояснює так: «Глядача треба виводити з його зони комфорту. Це дуже важливо, тому що в Україні зараз майже немає речей, які змушують нас дивитись на себе збоку. Ми всі втягнені в політичні перегони, проблеми з мовою і так далі. І в той же час ми не мислимо себе в контексті світового процесу, ми відрізані від нього. А кіно і мистецтво взагалі – це перше, що допомагає нам відчути себе частиною світу».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: