У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:17, 26 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Десятиріччя творчої діяльності Оксани Ковальової

Десятиріччя творчої діяльності Оксани Ковальової thumbnail

09.05.2013
18:00

Львівська філармонія

У четвер, 9 Травня, 2013 o 18:00 годині солістка Львівської філармонії Оксана Ковальова запрошує на святкування десятиріччя своєї творчої діяльності у філармонії. На концертну програму «Заспівай, родино» у гості до співачки завітають її друзі та колеги: заслужена артистка України Любов Качала, заслужений артист України – Мирон Блощичак. Солісти Львівської філармонії: Оксана Мацегора, Володимир Пономаренко у супроводі Академічного інструментального ансамблю «Високий замок»; ансамбль також виконає композиції із власного репертуару. Оксана Ковальова виконуватиме твори сольно, в дуеті та у супроводі «Високого замку». Однією із родзинок вечора буде виконання Оксаною Ковальовою у дуеті з Назаром Тацишиним «Львівського вальсу» Окасни Склярської. Цікаво, що оперні арії звучатимуть в аранжуванні, що звучатиме як оркестр з естрадними вкрапленнями. Спільні композиції співачки будуть із зразковим вокально-хореографічним ансамблем «Сонечко», у якому візьмуть участь діти від чотирьох до 19 років. Потішить дует із заслуженою артисткою України Любов’ю Качалою, з якою Оксана Ковальова навчалася у музичному училищі в класі одного викладача. Атмосферу справжнього свята створять вишукані бальні танці у виконанні професійних танцюристів.

Оксана Ковальова – народилася у Львові. Вокальну майстерність здобувала у Львівському державному музичному училищі ім. Ст. Людкевича та Львівській національній музичній академії ім. М.Лисенка. З 2002 року і по сьогодні — солістка Львівської обласної філармонії. За час своєї творчої діяльності О.Ковальова здійснила ряд сольних концертів на батьківщині та за її межами. Особливо незабутніми є виступи по містах Франції із програмою духовних творів, українських романсів та народних пісень у супроводі інструментального ансамблю «Елітон».

Велику увагу співачка приділяє музично-естетичному вихованню дітей та молоді. О. Ковальова є учасником багатьох тематичних концертів, серед яких «Мово рідна», в якій вона виконала твори на слова галицького композитора М.Шашкевича «Веснівка» (муз. В. Матюка) та «Думка» (муз. Б. Янівського). Для студентів львівського і дрогобицького музичних училищ виступала із аріями зарубіжних композиторів. Із великим задоволенням співає для дітей молодшого шкільного віку пісні та опери-казки українських композиторів.

Восени 2012 року представила публіці монодраму сучасного українського композитора Б. Синчалова, присвячену ювілею славетної співачки С. Крушельницької.

2013 05 09 КовальоваВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: