У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:09, 26 Квітня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові в рамках Дня Батяра оголосили конкурс кавер-гуртів «КаверФест»

У Львові в рамках Дня Батяра оголосили конкурс кавер-гуртів «КаверФест» thumbnail

10-11.05.2013

М. Львів, Площа Ринок

Організатори Свята «День Батяра у Львові», яке пройде 10-11 травня на площі Ринок, оголосили конкурс кавер-гуртів «КаверФест». До участі запрошуються гурти, які вміють виконувати кавери на пісні всесвітньо відомих виконавців.

«Метою конкурсу є підтримка талантів у галузі популярної музики, заохочення розвитку духу змагання серед виконавців. Кращі кавер-гурти матимуть можливість виступити 10 травня на сцені Святкування Дня міста (площа Ринок). Журі, в складі якого будуть авторитетні представники культурно-мистецької громади Львова, визначать переможця. Хотілось також відзначити, що конкурс «КаверФест» - це проект, створений ученицею Мартою Демидюк в рамках конкурсу творчих робіт юних менеджерів «Бізнес ідеї для Львова», - повідомив Андрій Сидор, директор Свята «День Батяра у Львові.

За його словами, також 10 травня на сцені свята представить свій новий альбом яскравий батяр-бенд «Галичина» разом із Віктором Морозовим.

Для участі у конкурсі гурту необхідно надіслати інформацію про себе (назву гурту, прізвище, ім’я, номер телефону та e-mail контактної особи) та аудіо- чи відеозаписи виступів гурту на електронну адресу info@batyar.lviv.ua.

Також у рамках Дня Батяра пройде Чемпіонат львівських кнайп. Львів’яни та численні гості міста зможуть придбати під час «Ярмарку батярських лігумін» на площі Ринок Фестивальний Кухоль та відправитись у тур львівськими кнайпами. Таким чином, учасники туру, які придбали кухлі, безкоштовно зможуть скуштують фірмове пиво 10 закладів та віддадуть голос за найгостиннішу кнайпу та найсмачніше пиво.

Зауважимо, прийняття заявок на конкурс кавер-гуртів триватиме до 5 травня. Список учасників буде виставлено на сайті Свята 8 травня. Більше деталей щодо участі в конкурсі можна дізнатися з Положення про конкурс кавер-гуртів «КаверФест», що розміщено на сайті свята День Батяра або за телефоном: (032) 235 77 88.

Поспішайте зареєструватись! Велика сцена чекає Вас!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: