У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:55, 27 Травня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Засідання клубу ТАМ: зустріч із Богданом Сегіном та презентація журналу “Українська музика”

Засідання клубу ТАМ: зустріч із Богданом Сегіном та презентація журналу “Українська музика” thumbnail

27.05.2013
19:00

“Ковчег”

(Чергове) засідання клубу ТАМ:
- презентація журналу “Українська музика”
- огляд европейських часописів присвячених сучасній музиці
- зустріч із Богданом Сегіном, композитором, директором ансамблю сучасної музики “Nostri Temporis” та Бієнале нової музики.
Запрошуємо усіх зацікавлених сучасною музикою та мистецтвом!!!

Вхід вільний і бажаний!

Довідка:

«Українська музика» — часопис що видавався у Львові з 1937 року СУПРОМом при допомозі НТШ. Тодішніми редакторами та дописувачами були: В.Барвінський, З.Лисько, С.Людкевич, А.Рудницький та ін.

Статті з історії української музики, про взаємини українських і закордонних музичних культур, народну музику, творчість окремих композиторів, проблеми музичної термінології і педагогіки; крім того, рецензії, критика, бібліографія, хроніка музичного життя.
Відроджений у 2011 році.

Богдан Сегін - випускник ЛНМА ім. М. Лисенка (клас М. Скорика). Брав консультації з музичної композиції у А. Пярта, Б. Фуррера, О. Щетинського та ін. Лауреат Премії ім. Л. Ревуцького (2004). Двічі був учасником стипендіальної програми Міністра культури і Національної спадщини Польщі Gaude Polonia (у 2003 році стажувався у Зб.Буярського та 2006 – у З. Краузе). Стипендіат Warsaw Autumn Friends Foundation (2003). Отримав грант за програмою Gulliver Connect (2008) та грант Президента України (2008-2010). Переможець кількох композиторських конкурсів. Член НСКУ. Музика композитора постійно виконується в Україні та закордоном.

З 2009 року почав координувати проекти Ensemble Nostri Temporis, а з 2010 – директор ансамблю. З 2011 директор Міжнародного форуму “Музика молодих” та художній керівник Київських міжнародних майстер-класів нової музики COURSE.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: