У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:52, 30 Травня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Karbido. Аудіо-перформанс “Столик”

Karbido. Аудіо-перформанс “Столик” thumbnail

19.06.2013
19:30

Львівський академічний театр імені Леся Курбаса

У рамках міні-туру (Одеса, Київ, Львів) польський гурт Karbido відвідає три українських міста зі своїм унікальним аудіо перформансом "Столик", що вже понад шість років збирає захоплені відгуки та найвищі нагороди музичних фестивалів по всьому світу.

Квитки – 90-150 грн (звертатися до квиткових кас «ОТ-ОТ»)

Чотири сторони світу. Четверо при столі. Щоб вирушити у подорож кудись за обрій, до місця, в якому зустрічаються і змішуються між собою всі мелодії світу, не потрібно слів і складних костюмів, народних оркестрів і церковних хорів. Вистачає чотирьох музикантів і дерев’яного стола, який відгукується на кожен дотик.

Година надзвичайної музики. Проект світового рівня — абсолютний музичний авангард, доказ того що в музиці нас може обмежувати лише наша власна уява. Спеціально сконструйований стіл стає інструментом — звуки, які музиканти видобувають з нього, використовуючи ножі, склянки, палички, смички і закамуфльовані струни, захоплюють. Karbido грають музичний спектакль, створюючи з мимовільного, бездумного постукування по столі власну добірку ритмів, повну натяків на культурні архетипи різних сторін світу.

Майже 200 показів у Польщі, а також Німеччині, Франції, Нідерландах, Іспанії, Ізраїлі, Ірландії, Великобританії, Австралії, Гонгконгу та ін. Серед останніх нагород — за кращий перформанс на фестивалі FRINGE WORLD (Перт, Австралія, 2012) і приз глядацьких симпатій на міжнародному театральному фестивалі FADJR (Тегеран, Іран, 2010).
Копродюсер проекту — Hermetyczny Garaz
Проект здійснюється за підтримки Польського Інституту в Києві та Інституту Адама Міцкевича.
Генеральний інформаційний партнер – телеканал Zik.
Інформаційні партнери: Видання про події у Львові «От-От», МО «Дзига», Книгарня Є.
Пригощає Грушевський Cinema Jazz.

Stolik-2013_A3_lvivВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: