У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:50, 3 Червня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книги архієпископа Ігоря (Ісіченка) “Зустріч на життєвій дорозі”

Презентація книги архієпископа Ігоря (Ісіченка) “Зустріч на життєвій дорозі” thumbnail

06.06.2013
16:00

Музей історії релігії

Презентація книги архієпископа Ігоря (Ісіченка) "Зустріч на життєвій дорозі" (популярний катехизис для молоді).

“Зустрічі на життєвій дорозі. Популярний катехізис для молоді» — це доступний і зрозумілий для всіх підручник iз християнської віри, побудований у вигляді запитань і відповідей.

Архієпископ Харківський і Полтавський Ігор понад 30 років викладає в Харківському університеті, опікується молодіжними патріотичними організаціями.

Книжка буде корисною також дорослим — учителям, хрещеним батькам, тим, хто готується до таїнства шлюбу й взагалі, людям, далеким від церкви.

Це доступний для всіх підручник з християнської віри, що побудований у вигляді питань-відповідей та викладає основні її положення.

Книга написана сучасною мовою й розрахована на молодих, ініціативних людей, що шукають свого покликання.

«В Україні спостерігається латентна антирелігійність, — говорить архієпископ Ігор. — Вона проявляється у подвійності сумління. Опитування Центру Разумкова показало, що в нас «понад 60 відсотків віруючих». Але звідки тоді в нас найбільша в Європі кількість абортів, перше місце по хабарах?». Владика нагадав, що у Російській імперії церкву було перетворено на державну інституцію і її очолював цар. Парафіяни там не мали «права голосу». «Але ж церкву становимо всі ми, — переконує владика. — І доки ми не знаходимо свого місця в церкві — доти розмови про «розв’язання міжконфесійних проблем» є безперспективними». До речі, архієпископ Ігор разом iз директором золочівського видавництва «Святогорець» (де вийшов друком катехизис) отцем Василем Саганом зробили книгу справді поліконфесійною. Передбачаючи, що різні гілки Київської церкви мають свої уявлення про ті чи інші канони, владика Ігор звернувся по допомогу до православного отця з Канади та до греко–католицького ієромонаха–василіянина. Вони ретельно вичитали рукопис і не знайшли нічого «неканонічного». Отож ця книга і нам дасть відчути універсалізм християнства, який часто губиться за нав’язуваним образом церкви як «клубка суперечностей».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: