У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:15, 5 Червня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Драматургічні майстер-класи для дітей та підлітків: “Розкажи усьому місту про свій район”

Драматургічні майстер-класи для дітей та підлітків: “Розкажи усьому місту про свій район” thumbnail

13-16.06.2013

Мистецька майстерня «Драбина», в рамках проекту «Майстерня міста», проводитиме драматургічні майстер-класи для дітей та підлітків «Місто і його райони: Центр, Збоїща, Підзамче, Сихів, Левандівка». Упродовж чотирьох днів юні драматурги вправлятимуться у написанні п’єс про життя у своїх районах. Результати своєї творчості діти представлять у вигляді сценічних читань.

Майстер-класи вестимуть професійні драматурги з Херсону: Микола Гоманюк – кандидат соціологічних наук, драматург і режисер, автор низки документальних п’єс та вистав, та Євген Марковський – драматург, актор, учасник драматургічного семінару театру «Ройал Корт» (Лондон), лауреат фестивалю «Тиждень актуальної п’єси» та ІІІ Конкурсу сучасної драматургії «Драма.UA». Заняття будуть спрямовані на розвиток творчих здібностей, акторської майстерності, навичок з написання п’єс, а також на краще знайомство з різними частинами Львова.

Для участі у майстер-класах запрошуються діти 8-9 років та підлітки 14-16 років.
Зголошення приймаються за номером 096-405-47-22 та на адресу oksana.danchuk@drabyna.org. Координатор проекту – Оксана Данчук.

Прийом зголошень до 10 червня 2013 року.

Участь у майстер-класах безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Драматургічні майстер-класи у «Майстерні міста» здійснюються за підтримки проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова.

majsternja mista webВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: