У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:35, 5 Червня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль культур «Lviv International»

Фестиваль культур «Lviv International» thumbnail

23.06.2013
12:00

М. Львів, вул. Валова (площа перед Музеєм Ідей)

У неділю, 23 червня, на вул. Валовій (площа перед Музеєм Ідей), Міжнародна молодіжна організація "AIESEC у Львові" проведе фестиваль культур "Lviv International". Фестиваль відбувається в рамках проекту «Меццодром».

Lviv International – це міжнародний культурний проект, головною метою якого є ознайомити львів'ян та гостей міста з культурами традиціями різних народів світу шляхом представлення іноземними волонтерами своїх країн, цікавими виступами та розвагами, що дозволять розширити власний світогляд і збагатити внутрішній світ.

Фестиваль складатиметься з 3-х частин:
- представлення іноземних культур;
- представлення української культури;
- концерт за участі улюблених львівських ,і не тільки ,гуртів.

Участь у проекті візьмуть представники більш ніж 10-ти країн світу, які презентують вам свої національні атрибути, проведуть захоплюючі майстер-класи, а також будуть з задоволенням спілкуватися з жителями і гостями міста. Учасниками є театральні, танцювальні студії, культурні організації, студія йоги, різнопланові музичні гурти.

Відвідувачі фестивалю матимуть змогу поринути у навколосвітню подорож, захопитись атмосферою подорожування та поділитись своєю мрією на “Lviv International Dreams Gloube”.

Під час фестивалю всім відвідувачам буде надана детальна інформація про можливості подорожування, волонтерства та активної міжнародної співпраці. Кожен зможе долучитись до Міжнародних проектів та зробити перший крок до здійснення своєї мрії!

Українську культуру будуть представляти відомі музичні гурти, танцювальні колективи та театральні студії.
Учасники концерту наповнять вечірню програму фестивалю хорошою музикою та яскравими емоціями!!!

Паралельна програма фестивалю :
- Фото виставка (конкурсна основа)
- Handmade ярмарок
- Майстер-класи
- Флешмоби
- Виступи театральних та танцювальних студій.

Детальніша інформація: http://lviv.aiesec.ua/
https://plus.google.com/u/0/events/cenf2jbbn6ehnj5lseilen1rmgs

Слідкуйте за подіями фестивалю: перелік країн-гостей, музичних гуртів, виступів, майстер-класів, дати та місця проведення флешмобу в соцмережах : Vk http://vk.com/lviv_international
Facebook https://www.facebook.com/LvivInternational

Вхід вільний.

AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем, проводить активну діяльність у цьому напрямку впродовж більш ніж 64 років з моменту заснування. Представлена в 113 країнах світу, організація об’єднує 86 тисяч студентів в 2400 університетах та керована молоддю, що цікавиться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

lodВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: