У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:01, 5 Червня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“ELEKS Battle of the Bands”

“ELEKS Battle of the Bands” thumbnail

14.06.2013
19:00

Паб «The Gas Station»

“ ELEKS Battle of the Bands” – це унікальний музичний захід для аматорських гуртів, об’єднаних музикою та ІТ-індустрією, який вперше відбувається на теренах Львова.

Організатор заходу – компанія ELEKS, що підтримала ініціативу своїх талановитих співробітників, які грають в різноманітних музичних колективах. Саме вони і є натхненниками цього заходу. У кожній групі учасників батлу є працівники цієї компанії.

Подія такого формату стала логічним наслідком стрімкого розвитку ІТ-індустрії в Україні та відсутності розважальних заходів для ІТ фахівців.

“ ELEKS Battle of the Bands” – це свідчення того, що у сфері ІТ працює дуже багато творчих і талановитих людей. І компанія ELEKS сприяє поєднанню їхнього фаху із хоббі, праці в ІТ із музичною творчістю кожного.

На відвідувачів заходу очікує 6 годин безперервного драйву, протягом яких виступатимуть 6 молодих гуртів та хедлайнер події – фольк-метал гурт VITER. На протязі усього вечора по флаєрах буде розіграно різноманітні призи.

Кожна група матиме 30 хвилин на виступ, під час якого вони не тільки виконуватимуть кавери на відомі рокові хіти ZZTop, Metallica, Halloween, Decapitated, Guano Apes, українських рок-гуртів, а також презентуватимуть авторські композиції.

Переможця “ ELEKS Battle of the Bands” буде обрано рішенням жюрі, до складу якого ввійдуть представники ТОР-менеджменту компанії ELEKS та музичних кіл Львова.

За перше і друге місця в конкурсі передбачено призи від організатора події – це сертифікати на професійний запис в студії Jenny Records. За інші призові місця партнер заходу крамниця «8а нота» надає сертифікати на придбання музичного обладнання.

Організатори сподіваються, що перший “ ELEKS Battle of the Bands”стане початком низки масштабніших батл-заходів, і протягом наступного року будуть реалізовані батли не тільки для музичних команд компанії ELEKS, а й для команд більшості ІТ-компаній Львова.

Львів славиться великою кількістю фестивалів, на які приїжджають відомі артисти, але саме “ ELEKS Battle of the Bands” дасть можливість «айтішним» аматорським гуртам заявити про себе.
Організатори впевнені, що цей захід продемонструє, наскільки багатогранні, творчі й талановиті люди працюють в ІТ-компаніях. У цьому впевнені і партнери заходу, які підтримують ініціативу компанії ELEKS, а саме:
- кафе-бар Gas Station
- музична крамниця «8а нота»
- студія звукозапису Jenny Records

Adboard_EleksBattleoftheBandsВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: