У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:13, 10 Червня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Олени Онуфрів “Provence mon amour”

Виставка Олени Онуфрів “Provence mon amour” thumbnail

20.06-28.07.2013

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

Відома українська художниця Олена Онуфрів запрошує Вас зазирнути в світ живопису кольору блакиті, світ, в якому збуваються мрії! 20 червня в ресторані імпровізацій Грушевський cinema jazz відбудеться відкриття виставки мисткині. Художниця представить 7 робіт, написаних під враженням від омріяного французького Провансу.

Олена Онуфрів багато подорожувала в житті, і ці подорожі надихали її на створення нових робіт, віднайдення нового стилю чи живописних рішень. Понад усе їй подобається бувати у Середземноморських країнах, особливо на півдні Європи. Олена вже відвідала Іспанію, Італію, Грецію, відпочивала на грецьких островах. Єдине місце, де донедавна не була художниця, - це південь Франції, а точніше – Прованс, селище Сен-Поль-де-Ванс, де творили відомі імпресіоністи, такі як П.О.Ренуар. Мріючи побувати в цих мальовничих краях, Олена Онуфрів написала декілька картин, об’єднаних темою «Мрії про Прованс». Минулого літа її мрія здійснилась, і натхненна побаченим, художниця створила колекцію картин, об’єднаних любов’ю до Провансу.
Відкриття виставки 20.06 о 19:00.

Олена Онуфрів
www.onufriv.com

Відома українська художниця, персональні виставки якої проходять в багатьох українських та європейських містах. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Польщі, Великобританії, Ірландії, Австрії, США, Канади, Іспанії, Німеччини, Фінляндії, Туреччини, Сінгапуру. Власником найбільшої колекції є готель Hyatt в Києві. А також окремими роботами володіють Юлія Тимошенко та Ані Лорак. Розробниця лінії від кутюр (одяг, шалики, посуд тощо), яку можна придбати в першому в Україні брендовому магазині "Couture de fleur", вул. Фредра 4А у Veles Artsalon.

Вхід: вільний.

20.06-28.07.13 Provence mon amour_Olena OnufrivВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: