У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:07, 12 Червня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вистава «Мама Маріца дружина Колумба» за повістю Марії Матіос

Вистава «Мама Маріца дружина Колумба» за повістю Марії Матіос thumbnail

23-24.06.2013
18:00; 19:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Українська спілка театральних діячів у Львові презентує театральний проект — виставу «Мама Маріца дружина Колумба» за повістю Марії Матіос.
Режисер-постановник – Євген Худзик
Сценографія і костюми – Ольга Баклан
Хореографія – Нінель Зберя
Акторський склад: з. а. України Валентина Щербань (НАУД театр ім. М. Заньковецької), Оксана Козакевич та Микола Береза (ЛА театр ім. Л. Курбаса), Євген Чистоклєтов (Камерний театр ЖУКИ, м. Донецьк)

Мешканці міста Львова та його гості матимуть унікальну можливість переглянути виставу «Мама Маріца дружина Колумба» за однойменною повістю Марії Матіос. Ця вистава не схожа на інші, адже створена із суміші акторського таланту, режисерського бачення та неймовірного слова відомої письменниці. Лише два дні, а саме: 23 червня о 18:00 та 24 червня о 19:00 на Камерній сцені Національного театру ім. М. Заньковецької актори презентуватимуть чуттєву історію про жіночу долю, про жіноче щастя та біль.

Кілька слів про саму постановку, адже неможливо описати словами всіх почуттів, які виникають під час перегляду. Глядач, приходячи на виставу, шукає те, що було б йому близьким. Так ось – ця постановка шукає близькості зі своїми глядачами, адже сумна і досить важка життєва драма головної героїні розказана дуже світло та натхненно. У моменти відчаю віє позитивом, у моменти щастя здається, що перевертається світ – усе, як і в житті, а може і ні…

На прем’єрі вистави, яка відбулася взимку, була присутня Марія Матіос. Важко забути ті гарячі слова, які лилися з її уст. Враження одне – вистава неймовірна.

Не пропустіть нагоди. Запрошуємо і вас!

Кількість місць обмежено!
Контактна інформація за номером:
(067) 672 27 28

АФІША Мама Маріцакопия1Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: