У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:45, 12 Червня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Безкоштовний бізнес-семінар: “Виклики часу: Продажі екстра-класу або що потрібно, щоб клієнт сказав “так” у ХХI столітті?”

Безкоштовний бізнес-семінар:  “Виклики часу: Продажі екстра-класу або що потрібно, щоб клієнт сказав “так” у ХХI столітті?” thumbnail

03.07.2013
17:00

Конференц - зал готелю “Опера”, пр. Свободи, 45

Львівський IT стартап, агрегатор жіночого одягу, взуття та аксесуарів SvitStyle.com.ua організовує безкоштовний бізнес - семінар для власників магазинів жіночого одягу, взуття та аксесуарів: “Виклики часу: Продажі екстра-класу або, що потрібно, щоб клієнт сказав “так”у ХХI столітті?”

Семінар відбудеться 3 липня 2013 року, о 17:00 у Львові, в конференц - залі готелю “Опера”, що на проспекті Свободи 45.

До участі в заході запрошуються підприємці, власники і директори роздрібних та мережевих магазинів жіночого одягу, взуття та аксесуарів, дизайнери, фахівці з маркетингу та ті, хто працює в індустрії моди або планує розпочати власний бізнес!

Семінар буде присвячено можливостям збільшення продажів з допомогою Інтернету, як нового каналу залучення клієнтів фізичного магазину.

Тема є надзвичайно актуальною, адже fashion-рітейл твердо стоїть на позиції одного з найбільш конкурентних сегментів глобальному ринку. А з стрімким ростом кількості Інтернет-користувачів, онлайн-павутина, стає ідеальним місцем для реклами та залучення цільових покупців. Адже все більше жінок, в умовах браку часу, перед тим, як піти на шопінг спочатку шукають інформацію про товари і магазини міста онлайн. В свою чергу, підприємцям, що працюють в індустрії моди, необхідно й ти в ногу з часом і шукати нові методи та інструменти просування. Агрегатори є одними із них. Про їх роботу, та про останні тенденції Українського ринку Інтернет - комерції, можна буде дізнатися від доповідачі семінару.

Кількість місць у конференц-залі обмежена, тому відвідувачам необхідно попередньо зареєструватись за телефоном: 067 39 47 383 чи надіслати свої дані (ПІБ, назва магазину та номер телефону) на Е-mail: marketing@svitstyle.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: