У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:25, 3 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Брифінг щодо «Ремонтно-реставраційних робіт будівлі Національного театру ім. М. Заньковецької»

Брифінг щодо «Ремонтно-реставраційних робіт будівлі Національного театру ім. М. Заньковецької» thumbnail

04.07.2013
15:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Громадськість м. Львова, області та органи державної влади з посиленою увагою слідкують за проходженням ремонтно-реставраційних робіт будівлі Національного театру ім. М. Заньковецької, а саме: частини центрального фасаду по вул. Лесі України 1. Як відомо широкому загалу, було виконано ряд реконструкційних робіт для реставрації фасаду будівлі, щоб максимального наблизити його вигляд до того, яким він був у середині ХІХ ст. Завершальним етапом стала реставрація вікон та центральних вхідних дверей (парадний вхід) театру. Цю важку і клопітку працю проводили під контролем німецьких партнерів GIZ, які займаються оновленнями пам’яток архітектури історичних міст по всій Європі.

Брифінг організовано з приводу завершення частини «Ремонтно-реставраційних робіт будівлі Національного театру ім. М. Заньковецької». Місце проведення: Центральний вхід театру ім. М. Заньковецької. На запитання журналістів відповідатимуть: Генеральний директор театру Андрій Мацяк та представники GIZ.
Олеся Галканова
Фахівець із зв’язків з громадськістю
та роботи з пресою
НАУД театр ім. М. ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: