У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:10, 4 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Князь Мышкин» імпровізуватиме у Львові

«Князь Мышкин» імпровізуватиме у Львові thumbnail

12.07.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

12 липня, п’ятниця, о 20:00 у арт-кав’ярні «Квартира 35» відбудеться концерт відомого проекту інтуїтивної імпровізації «Князь Мышкин» із Білорусії. До концерту приєднаються відомий львівський саксофоніст Юрій Яремчук та музиканти джаз-клубу.

Вхід: 50 грн., для членів дзиґівських клубів – 25 грн.

Про музикантів: Білоруська група інтуїтивної імпровізації «Князь Мышкин» існує вже 21 рік. Її засновником та ідейним керівником є гітарист Леонід Нарушевич, інші музиканти, що грають з ним у проекті, постійно змінюються.

За цей час команда записала півтора десятка альбомів (які виходили майже виключно на касетах), переграла на купі фестивалів (серед них «Сирок-5» у Москві, «Скіф-5» в Санкт-Петербурзі, «Альтернатива» у Празі ...), випустила диски на американському лейблі Wood Records, московських Geometria, AKATZIA та ін.

Незважаючи на те, що група тяжіє до роботи з «великими формами», їхні композиції слухаються на одному диханні. Їхня імпровізація уникає штампів і шаблонів будь-яких жанрів і стилів - як джазових, так і рокових. Тут практично немає порожніх місць, музика ніколи не топчеться на місці, не роздувається, намагаючись заповнити гігантський обсяг нескінченними і безглуздими сольними брейками окремих інструментів або занудними повторами; вона спокійно і природно живе, дихає і розвивається. А учасники групи тільки дають можливість розпуститися цій небаченого квітці дивовижної краси, намагаючись не задавити її необережними і невиправданими діями. Вони воліють працювати з ритмом і мелодією, уникаючи шумів і дисонансів. Тут немає ні соло, ні акомпонуючих інструментів, іскра проскакує в момент вільної взаємодії музикантів.

Myshkin 2Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: