У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:49, 11 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На фортах у Польщі теж буде фестиваль

На фортах у Польщі теж буде фестиваль thumbnail

19-28.07.2013

Цього року буде продовжена традиція, заснована фестивалем «Fort.Missia», одночасно проводити дійства на фортах «Перемишльської Твердині».

Польські організатори у суботу 20 липня, всього лиш за кілька кілометрів по той бік кордону від «Франко.Місії» буде проводити фестиваль, якому зберегли стару назву

"Mi?dzynarodowy Festiwal Sztuki Fort Missia 2013 Polska". Дійства відбуватимуться на території Амфітеатру у XVI Форті «Zniesienie» неподалік Перемишля. Це частина тої самої лінії оборонних споруд Першої світової війни «Перемишльської Твердині» («Twierdzy Przemy?l»), до якої належать форти у Поповичах.

Фестивалю передуватиме відкриття інсталяції «Сад» Олени Костюк 19 липня у Перемишлі. У інсталяції використані фото з архівів Олени Костюк, Олександра Лісниченка, а також Наукової бібліотеки ім. Василя Стефаника у Львові та Чернівецького краєзнавчого музею.

Нагадаємо, що цього року українські фестивалі «Fort.Missia» та «Франко Фест» об’єдналися у великий фестивальний проект «Франко.Місія», що пройде 19-28 липня на Львівщині. «Франко.Місія» розпочнеться 19 -21 липня на унікальних фортах Першої світової війни у с. Поповичі, а потім помандрує містечками Галичини до Нагуєвичів, де 26-28 липня завершиться.

«З радістю знову запрошуємо вас на велику подію «Фестиваль Fort Missia 2013 Polska», яка проходитиме в амфітеатрі у XVI Форті (Татарський Курган).

Цей фестиваль є не лише музичною подією. Його програма має безліч інших мистецьких заходів: ленд-арт об'єкти, концерти українських та польських рок-зірок, експерименти з музикою та сучасним мистецтвом, літературні читання, вогняні шоу, покази фільмів...

Fort Missia – це дивовижний досвід, екстраординарна подія, яку важко описати словами, бо вона повністю відрізняється від усіх фестивалів у світі. Форти роблять атмосферу фестивалю магічною.

Це привід задуматися про сенс людського життя і спроба подолати зло війни, енергію радості», – пишуть польські організатори.

Із 13:00 до 22:00 за польським часом тут виступатимуть:
Калєкція (Україна)
Marinita & Agabeyli Brothers (Україна - Азербайджан)
?emkowina Plus (Цешин)
Pigs (Перемишль)
Grupa Bluesowa z Przemy?la
Musa Ler (Вірменія)
Marcepan

Ідея фестивалю незмінна– спільна праця митців, поетів, музикантів і акторів на руїнах війни.

missia ostatecznieВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: