У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:52, 12 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Свята Ватра» заграє у “Дзизі”

«Свята Ватра» заграє у “Дзизі” thumbnail

23.07.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

23 липня, вівторок, о 20:00 у "Дзизі" відбудеться концерт українсько-естонського “fire-folk” гурту «Свята Ватра», створеного тромбоністом колишніх «Гайдамаків» Русланом Трочинським.

Вхід вільний.

До "Дзиґи" "Свята Ватра" завітає поміж виступами на українських фестивалях із концертом на підтримку свого нового альбому "Світлий шлях" (Svitlyi schljah). Вперше "Свята Ватра" виступила в Україні 2007 року на фестивалі "Флюгери Львова", який організовує Мистецьке об''єднання "Дзиґа". Тоді гурт був дуже добре сприйнятий львівською публікою, а тепер наші друзі знову завітають до нас.

Музиканти «Святої Ватри» грають на тромбоні, акодеоні, дримбах, волинці, дерев’яному розі, сопілках та барабанах.

Довідка:
«Свята Ватра»
– естонсько-український “fire-folk” гурт, музику якого можна описати приблизно такими словами: запальний український тромбон в поєднанні з естонською дудою, що створюють дивовижне звукове поєднання та народжують феєричну, не-нордичну і дуже чоловічу енергію, яка не може не запалити слухачів.

Гурт утворився у 2004 році, коли Руслан Трочинський одружився та переїхав до Естонії. З 2005 року гурт активно гастролює Європою, у січні 2010 року виступив на фестивалі Eurosonic Showcase в Нідерландах, у квітні 2010 супроводжував всесвітньо знаменитий Gotan Project в рамках світового турне, а також грав разом із ді-джеєм DJ P. Julm – королем клубної музики Естонії.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: