У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:41, 19 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові на фестивалі «Етновир» презентують старовинну культуру Непалу

У Львові на фестивалі «Етновир» презентують старовинну культуру Непалу thumbnail

21-25.08.2013

Увесь світ захоплюється культурною спадщиною Непалу, що є найстарішою серед культур. Хоча країна дуже маленька, вона володіє неймовірним етнічним, культурним та географічним розмаїттям. Отож, організатори Міжнародного фольклорного фестивалю «Етновир» запросили у Львів один з відомих непальських колективів «Kathmandu Artist Club».

«У Непалі кожна етнічна група має власну культуру, звичаї, традиції, музику і танці. У наш час це дуже важливо для збереження і розвитку народних танців і культури загалом. Основне завдання нашого колективу — це промоція звичаїв і традицій Непалу для розвитку міжнародного культурного обміну, братерства, дружби і взаємної ввічливості», — зауважив Бімал Серчан, керівник колективу «Kathmandu Artist Club».

Колектив брав участь у багатьох міжнародних фестивалях, побувавши в Угорщині, Польщі, Індії та інших країнах.

З метою збереження непальської традиційної народної музики і танців на національній та міжнародній арені у 2007 році був створений Мистецький клуб міста Катманду і в 2008 році зареєстрований, як неурядова культурна організація, схвалена і визнана урядом Непалу.
Організатори: ГО «Етновир», компанія «Дік-Арт».
Сайт фестивалю: www.etnovyr.org.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: