У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:03, 24 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кіноподія липня, фільм «Сансара»

Кіноподія липня, фільм «Сансара» thumbnail

25-30.07.2013
20:30

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

25, 27 та 30 липня перегляд фільму «Сансара».

Вхід вільний.

25 країн – 5 років зйомок – одна незабутня подорож.
Ця стрічка створена для того, щоб вразити Вас!

2011/ США/ філософський кіно-музичний есе/ 102 хв.

Режисер: Рон Фріке

У ролях: Блінезе Тарі Легонг Дабсерс, Ні Маді Мегахаді Пратіві, Путі Срі Кандри Деві, Путу Дінда Пратика, Маркос Луна, Хіроші Ішігуро, Олів'є Де Сагазан

Сюжет: «Сансара» - довгоочікуване продовження епохального фільму «Барака» з різницею в майже 10 років. Знята повністю на 70-міліметрову плівку протягом 5 років в 25 країнах світу, кінокартина представляє собою приголомшливу візуальну подорож найдивнішими місцями планети від буддистських монастирів до джунглів, від соборів Європи до древніх храмів Азії.

У цьому нетрадиційному документальному фільмі відсутні діалоги, закадровий текст і субтитри. «Сансара» - унікальний приклад поєднання візуального та музичного мистецтва у жанрі видового кіно, візуальна поезія, створена для великих екранів щоб вразити вашу уяву і перевернути сприйняття природи, суспільства, історії, релігій, мистецтва і плину життя.

Слово «Сансара» прийшло до нас з санскриту і дослівно означає «безперервний потік» - це одне з базових поняття індійської релігії та філософії, що позначає процес незліченних перероджень особистості і душі. Невербальна медитація, як називають безпрецедентну кінострічку її автори, переносить глядача через безліч культур на священні землі і в зони стихійного лиха, в епіцентр промислових об'єктів і серце природних чудес.
Трейлер: http://www.youtube.com/watch?v=qp967YAAdNk

Замовлення столика за тел.: 098 676 46 00

25,27,30.07.13_Samsara in Hrushevsky cinema jazzВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: