У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:03, 30 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотовиставка Оксани Заграй “Непал у кольорі”

Фотовиставка Оксани Заграй “Непал у кольорі” thumbnail

01-31.08.2013
09:00-22:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

В серпні кав’ярня-галерея «Штука» та львівський фотограф Оксана Заграй запрошують у мандрівку Непалом. Експозицію світлин, зроблених впродовж подорожі цією країною навесні, можна буде оглянути щодня з 9:00 до 22:00.

Вхід вільний.

Непал – країна між Індією та Тибетом, на території якої розташовані найвищі світові вершини, серед них і Еверест. Тут народився Будда. Тут найчастіше злодіями виявляються мавпи, а подібно до безпритульних собак вулицями гуляють священні корови. Яскраві барви і враження переповнюють усі фото, тож зазирнути на «Непал у кольорі» варто обов’язково.

Автор про себе:
«Фотографією я зацікавилась якось випадково – одного разу в університеті побачила оголошення про набір на курси фотографів і вирішила, що це могло б бути чимось цікавим. Сумлінно провчившись 9 місяців, отримавши диплом і віддавши позичений ФЕД (старший від мене на кілька років, який безжально зажовував плівку і знищив чи не половину з усіх кадрів, що ним зробила) я почала активно цікавитись іншими речами і була впевнена, що таки буду працювати за фахом – журналісткою.

Але, мабуть, іноді треба дати собі і другий шанс – і десь за рік я познайомилась з своїм майбутнім чоловіком, який на той час активно займався пейзажною фотографією. Я часто брала у нього фотоапарат і фотографувала, але не гори, а людей. Мої зацікавлення так і не змінилися – щирі людські емоції завжди прекрасні та неповторні. У своїх роботах я свідомо акцентую на позитивних моментах життя, намагаюсь “вловити” радіcть, захват, ніжність, турботу, замилування, підтримку… Це не заперечення гостросоціальних проблем життя, швидше намагання розповісти про те, заради чого варто його продовжувати…»

Фотовиставка Оксани Заграй 'Непал у кольорі' - афішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: