У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:23, 31 Липня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перша драматургічна резиденція у Львові

Перша драматургічна резиденція у Львові thumbnail

31.07-15.09.2013

V Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA» шукає молодих українських драматургів для участі в мистецькій резиденції. Впродовж жовтня 2013 року учасник резиденції мешкатиме у Львові та матиме усі умови для творчості. За цей час він повинен написати п’єсу, яка буде презентована у формі сценічного читання на Фестивалі «Драма.UA» наприкінці листопада.

«Ми вважаємо, що в Україні вкрай необхідно створювати різні можливості для творчих людей. Вони повинні мати гідні умови праці, а не писати драматургію ввечері після двох основних робіт і трьох фрі-лансів. Резиденції є доброю можливістю для драматургів зосередитися над текстом і спокійно працювати. Львів є чудесним містом, щоб прожити тут місяць і писати у своє задоволення» – зазначила куратор програми Фестивалю «Драма.UA» Оксана Дудко.

Для участі в резиденції драматурги повинні подати концепцію майбутньої п’єси та заповнити анкету на сайті Фестивалю «Драма.UA» до 15 вересня.

Координатор резиденції – Оксана Данчук
oksana.danchuk@drabyna.org
+38 063 19 86 864

Проект організовано за підтримки програми і? Фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”.

Сторінка Фестивалю «Драма.UA»: http://drabyna.org/drama/.

drama.ua_rezydencijaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: