У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:28, 1 серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Марека Вавро “Дорога/Куб/Інцидент/Скрута”

Виставка Марека Вавро “Дорога/Куб/Інцидент/Скрута” thumbnail

01-30.08.2013

Львівський палац мистецтв

1 серпня о 18:00 у Львівському Палаці мистецтв відбудеться відкриття виставки польського митця Марека Вавро "Дорога/Куб/Інцидент/Скрута".

Останній період творчості видатного кєлецького митця визначає входження все глибше у своє нутро - "інтер'єр" - сферу інтимного простору. Першою в його творчості дією такого роду була ДОРОГА, інсталяція, створена у 2005 році, яка є мистецьким посиланням до збудованої ним дороги, яка веде до літнього городу. поєднаної під час важкої фізичної роботи з метафорою дороги його власного життя. Останній обширний цикл робіт - КУБ - це спонтанна, малярсько-фотографічна-кінематографічна розповідь про елементи дійсного життя митця, перенесені в ідейний вимір мистецтва.

ІНЦИНДЕНТИ- це всі випадкові мікроподії, що проникають непередбачуваним чином у його мниму стабільність: інформації, картини, звуки, слова, рух, присутність і поведінка осіб, ситуації. З інцидентів виникають СКРУТИ, сплетіння подій, які заплутують потік щоденного життя у вузли труднощів.

Художні достоїнства матерії, кольору і композиції роблять твори Марека Вавро надзвичайно естетично цікавими, але безцінну вартість видатних творів мистецтва надає їм, передусім, вкладена у змістовий шар глибина його особистих роздумів і задумів та індивідуальність його оригінального мистецтва.
Текст: Станіслава Захарко, переклала Ядвіга Пехати

Довідка.
Марек Вавро
народився у 1953 році у Буську- Здруй. Вже 27 років займається живописом, графікою, рисунком, сатиричним рисунком, артвідео і фотографією. Постійно проживає у Кельцях, до творить.

У 1983-1987 роках він провадив Галерею Оранжерея у Будинку творчих середовищ у Кельцях. Від 1990 року приймав участь у виставах презентації середовища художників „перед весною", де 15 разів нагороджувався, у тому числі 3 рази отримав Гранд-прі (1994,2003,2005). 3 рази був стипендватом міністра культури і народної спадщини - у 2000, 2005 i 2007 роках. У 1981 році був відзначений відзнакою Заслуженого Діяча Культури. Є членом Зв'язку польских художників та Товариства пастелістув польских. Своє праці він представляв на близько 42 індивідуальних виставах, на багатьох групових у Польщі і за кордоном, а також приймав участь у багатьох мистецьких пленерах.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: