У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:28, 1 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Марека Вавро “Дорога/Куб/Інцидент/Скрута”

Виставка Марека Вавро “Дорога/Куб/Інцидент/Скрута” thumbnail

01-30.08.2013

Львівський палац мистецтв

1 серпня о 18:00 у Львівському Палаці мистецтв відбудеться відкриття виставки польського митця Марека Вавро "Дорога/Куб/Інцидент/Скрута".

Останній період творчості видатного кєлецького митця визначає входження все глибше у своє нутро - "інтер'єр" - сферу інтимного простору. Першою в його творчості дією такого роду була ДОРОГА, інсталяція, створена у 2005 році, яка є мистецьким посиланням до збудованої ним дороги, яка веде до літнього городу. поєднаної під час важкої фізичної роботи з метафорою дороги його власного життя. Останній обширний цикл робіт - КУБ - це спонтанна, малярсько-фотографічна-кінематографічна розповідь про елементи дійсного життя митця, перенесені в ідейний вимір мистецтва.

ІНЦИНДЕНТИ- це всі випадкові мікроподії, що проникають непередбачуваним чином у його мниму стабільність: інформації, картини, звуки, слова, рух, присутність і поведінка осіб, ситуації. З інцидентів виникають СКРУТИ, сплетіння подій, які заплутують потік щоденного життя у вузли труднощів.

Художні достоїнства матерії, кольору і композиції роблять твори Марека Вавро надзвичайно естетично цікавими, але безцінну вартість видатних творів мистецтва надає їм, передусім, вкладена у змістовий шар глибина його особистих роздумів і задумів та індивідуальність його оригінального мистецтва.
Текст: Станіслава Захарко, переклала Ядвіга Пехати

Довідка.
Марек Вавро
народився у 1953 році у Буську- Здруй. Вже 27 років займається живописом, графікою, рисунком, сатиричним рисунком, артвідео і фотографією. Постійно проживає у Кельцях, до творить.

У 1983-1987 роках він провадив Галерею Оранжерея у Будинку творчих середовищ у Кельцях. Від 1990 року приймав участь у виставах презентації середовища художників „перед весною", де 15 разів нагороджувався, у тому числі 3 рази отримав Гранд-прі (1994,2003,2005). 3 рази був стипендватом міністра культури і народної спадщини - у 2000, 2005 i 2007 роках. У 1981 році був відзначений відзнакою Заслуженого Діяча Культури. Є членом Зв'язку польских художників та Товариства пастелістув польских. Своє праці він представляв на близько 42 індивідуальних виставах, на багатьох групових у Польщі і за кордоном, а також приймав участь у багатьох мистецьких пленерах.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: