У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:42, 1 серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Василя Бажая

Виставка живопису Василя Бажая thumbnail

01-31.08.2013

Львівський палац мистецтв

Протягом серпня у Львівському Палаці мистецтв експонуватимуть виставку живопису Василя Бажая - одного з найбільш яскравих українських майстрів живописної пластики, класика у сфері інсталяції, перформансу. Його полотна – це багатство і краса колориту, різноманітність та змістовність рішень, які хвилюють і змушують думати. Картини Василя Бажая знаходяться в музеях Львова, Хмельницького, Києва, а також у галереях та приватних колекціях України, Бельгії, США.

"Щоб вийти за рамки традицій і подолати рутинність, яка збудована часом і суспільством, художник має бути сміливим і безкомпромісним. До такого протистояння здатен не кожен, але сучасне мистецтво потребує радикальності", - каже сам митець.

Василь Бажай – це митець, який живе своїм покликанням вже більше півстоліття. Живе і працює у Львові хоча його творчість не "прив'язана" до конкретного місця і часу. Сприйняття його концептуальності загостює основні органи відчуття, заставляє заглибитись і відчути себе “приймачем” інформації без жодного спотворення навколишнім світом зі своїми законами і правилами.

Довідка
Художник народився 4 жовтня 1950 року. З 1991 року є членом Львівської спілки художників України, а з 1996 року – членом її правління. З 1998року очолив секцію концептуального мистецтва Львівської спілки художників. Живе та працює у Львові. 1979 – закінчив Львівську академію мистецтв. Вибрані виставки: 2009 - Проект «Паганіні», галерея «Боттега», Київ, Україна, 2009 - Живопис. Інститут Українського Сучасного Мистецтва, Нью-Йорк, США, 2008 - Перформанс «Діалог», Міжнародний фестиваль перформансу, Львів, Україна, 2003 - «Простір, світло, структура, матеріал», Інститут модерного українського мистецтва, Чикаго, США та багато інших.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: