У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:42, 1 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Василя Бажая

Виставка живопису Василя Бажая thumbnail

01-31.08.2013

Львівський палац мистецтв

Протягом серпня у Львівському Палаці мистецтв експонуватимуть виставку живопису Василя Бажая - одного з найбільш яскравих українських майстрів живописної пластики, класика у сфері інсталяції, перформансу. Його полотна – це багатство і краса колориту, різноманітність та змістовність рішень, які хвилюють і змушують думати. Картини Василя Бажая знаходяться в музеях Львова, Хмельницького, Києва, а також у галереях та приватних колекціях України, Бельгії, США.

"Щоб вийти за рамки традицій і подолати рутинність, яка збудована часом і суспільством, художник має бути сміливим і безкомпромісним. До такого протистояння здатен не кожен, але сучасне мистецтво потребує радикальності", - каже сам митець.

Василь Бажай – це митець, який живе своїм покликанням вже більше півстоліття. Живе і працює у Львові хоча його творчість не "прив'язана" до конкретного місця і часу. Сприйняття його концептуальності загостює основні органи відчуття, заставляє заглибитись і відчути себе “приймачем” інформації без жодного спотворення навколишнім світом зі своїми законами і правилами.

Довідка
Художник народився 4 жовтня 1950 року. З 1991 року є членом Львівської спілки художників України, а з 1996 року – членом її правління. З 1998року очолив секцію концептуального мистецтва Львівської спілки художників. Живе та працює у Львові. 1979 – закінчив Львівську академію мистецтв. Вибрані виставки: 2009 - Проект «Паганіні», галерея «Боттега», Київ, Україна, 2009 - Живопис. Інститут Українського Сучасного Мистецтва, Нью-Йорк, США, 2008 - Перформанс «Діалог», Міжнародний фестиваль перформансу, Львів, Україна, 2003 - «Простір, світло, структура, матеріал», Інститут модерного українського мистецтва, Чикаго, США та багато інших.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: