У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:19, 2 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Благодійна виставка “Чотири лапи”

Благодійна виставка “Чотири лапи” thumbnail

02-18.08.2013

Львівський палац мистецтв

У Львівському палаці мистецтв відкрили фотовиставку присвячену бездомним тваринам. На виставці представлені фотографії тварин, підібраних з вулиць та врятованих, а також щасливих тварин, яких не викидали на вулицю. Авторами фотографій є як професіонали своєї справи, так і волонтери : Марина Гоменюк, Роман Барабах, , Олексій Дуванов, Олена Пліщенко, Ващенко Костянтин, Тарас, Надія Бобків, Альона Миколаєвич, Марина Путіліна та інші. Свої роботи надав Юрію Шипунову.

Ця виставка зроблена з метою привернути увагу людей до проблеми безпритульних тварин, а якщо дивитися глибше – до проблеми нашої безвідповідальності та бездуховності. В європейських країнах, до яких ми так прагнемо приєднатися, давно застосовуються гуманні методи регулювання чисельності домашніх тварин (собак та кішок). А саме: обов'язкова стерилізація, вакцинація та чіпування. В Україні прийнятий відповідний Закон “Про захист тварин від жорстокого поводження”, але по багатьом причинам він не завжди виконується.

На виставці кожен охочий зможе пожертвувати гроші на стерилізацію тваринок.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: