У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:40, 5 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Анатолія Якубця

Виставка живопису Анатолія Якубця thumbnail

03.08-25.09.2013

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

«Все життя наповнювати духом всі свої прояви»

Дитинство. Мрії. Яскраві барви життя. Перша поразка. Крок назад. Невпевненість. Страх. І так все життя. Але не для всіх. Є люди, які не живуть обставинами, а самі створюють їх таким чином, щоб втілювати свою мрію в життя.

Анатолій Якубець – художник з дитинства. Народився він у 1945 р. в селі Застав'я Корецького району Рівненської області. Природа, простий сільський побут Рівненщини вже з ранніх років знаходили своє відображення в малюнках хлопчика. Важкі будні тих часів не змогли перешкодити на шляху до мрії юнака, і у 24 роки Анатолій все таки вступає до Одеського Педагогічного Інституту на художньо-графічний факультет. Мрії збуваються ... В інституті він зустрічає свою любов, одружується, створює міцну сім'ю. Далі проходять районна, обласна, а з часом і республіканська виставки художника.

Зараз Анатолій Якубець - професійний художник, колекція робіт якого складається з більш ніж 300 картин. У своїх творах Анатолій передає настрій, душевний стан, який він переживає в конкретний момент часу. Це радість, сила, любов, іноді сум, неминучість. У всіх роботах можна побачити своєрідну техніку, суть якої в переписуванні картини кілька разів, до тих пір, поки на полотні не з'явиться саме той образ, який точно відображає його внутрішній стан.

В ресторані імпровізацій представлено експозицію з 11 робіт митця. Запрошуємо усіх поціновувачів українського мистецтва оглянути виставку, і, можливо, поповнити власні колекції.

EhWZKfjGxigВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: