У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:55, 6 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові облаштовують місця відпочинку

У Львові облаштовують місця відпочинку thumbnail

У Львові, у міському парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, встановили дизайнерські лавки, відтак тепер в одному з улюблених місць львів’ян і гостей міста з’явилося більше затишних місць для відпочинку і зустрічей із рідними та друзями.

Львів став наступним містом України, де облаштували нові місця для відпочинку та спілкування в рамках проекту, який розпочали організатори ініціативи «За живе спілкування», започаткованої брендом Jacobs. Нові дизайнерські лавки, встановлені вже в Києві, Харкові, Донецьку та відтепер у Львові, до кінця літа з’являться також у Одесі.

Українці справді потребують більше подібних проектів: 74% наших громадян стверджують, що проводили б більше часу на свіжому повітрі, якщо б у місті було більше облаштованих місць для зустрічей. Такі результати дослідження «Тренди спілкування українців», проведеного компанією GFK1 для компанії «Крафт Фудз Україна». Дослідження підтвердило тенденцію скорочення часу на живе спілкування з близькими та друзями – питання, яке вже досить довго обговорюється психологами та дослідниками в Україні: 64% українців замінюють живе спілкування віртуальним, а третина людей із друзями спілкується набагато більше через соціальні мережі, ніж наживо. При цьому половина українців вважає, що в їхніх містах недостатньо місць у парках та скверах, де було б комфортно зустрітися із друзями, і стільки ж опитаних говорить про незадовільний стан таких місць.

Відомий принцип говорить «Візьми і зроби». Слідуючи цьому, Jacobs вийшов з ініціативою «За живе спілкування», закликаючи зустрічатися та частіше спілкуватися з друзями та близькими. Нова ініціатива покликана привернути увагу до проблеми спілкування, облаштувавши місця для теплих та душевних розмов. Відтак на першому етапі жителі і гості найбільших міст України – Києва, Донецька, Харкова, Одеси та Львова – отримають близько 100 нових лавок, де усі бажаючі зможуть відпочити, поділитися думками з рідними щодо прожитого дня або призначити перше побачення.

«За дуже швидким темпом нашого життя, за величезною кількістю роботи, у нас не вистачає часу на спілкування зі своїми рідними та друзями. Розмірковуючи над цією проблемою, бренд Jacobs створив ініціативу «За живе спілкування». Ми хочемо, щоб українці більше часу проводили з близькими і зустрічались на свіжому повітрі, у парках та скверах. Тим більше влітку сама природа і погода цьому сприяє. Встановлюючи нові зручні лавки, ми намагаємося вирішити одразу дві задачі: привернути увагу до проблеми зменшення спілкування наживо серед українців і створити додаткові затишні місця для розмов, куди українцям захочеться приходити ще і ще, особливо там, де їх недостатньо», – розповідає Наталія Ревіка, директор з маркетингу компанії «Крафт Фудз Україна».

Тож у львів’ян тепер у самому центрі міста буде ще одне чудове місце для живого спілкування, куди можна прийти після важкого робочого дня поговорити із друзями або усією родиною у вихідні.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: