У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:22, 7 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Bardun Beat Experiment” у клубі “Ковчег”

“Bardun Beat Experiment” у клубі “Ковчег” thumbnail

09.08.2013
20:00

“Ковчег”

У четвер, 9 серпня у клубі "Ковчег" відбудеться концерт проекту "Bardun Beat Experiment".

Вхід вільний!

Bardun Beat Experiment -  це фюжн  імпровізації, електроніки, блюзу, фанку, джаз року і так далі.... Це спроба забрати  слухача  з буденності, і дати йому поринути в світ фантазій, спокою та свободи. Більшість композицій- це твори, базовані  на спонтанності та взаємоввідчутті музикантів. Тут найважливішою буде комунікація.

Склад колективу:
Ромко Бардун – ситезатори, семплери, електро ефекти
Євген Пугачов – електро-гітара
Любко Іщук – перкусія, семплер

Довідка:

Роман Бардун - джазовий піаніст зі Львова. Неодноразово з різними проектами виступав на фестивалях «Джаз Без», «Флюгери Львова», «Форт.Місія», «Вінницькі Джазові Дні», «Art Jazz Cooperation»... Активно співпрацює з Польським джазовим середовищем. Перебуваючи на програмі Gaude Polonia 2010 у Варшаві Роман створив колектив FUTUREthno.

Починаючи з 2005 року Роман навчався в таких відомих польських музикантів, як Анджей Ягодзінскі, Марцін Масецкі, Домінік Ваня, Славек Яскулке, Беата Пшибитек, Марек Балата та Януш Шром.

На даний час Роман вчится у Йоахіма Менцеля в рамках проходження музичного стажу в Краківській музичній Академії.

Євгеній Пугачов - джазовий гітарист, композитор, родом із Харкова. Працював з такими відомими музикантами, як Анна Чайковська, Карл Фрієрсон, Сергій Давидов. Євген був лідером власного проекту «New Jazz Project». Після того як Євген переїхав до Варшави, вигравши стипендію від Польського Міністерства Культури, він почав співпрацювати з багатьма польськими та європейськими музикантами в тому числі грав з таким людьми як Джон Бізлі, Дейвід Сандбі, Норвальд Даалу.

У лютому 2012 року Євген записався в складі міжнародного проекту «The First Take» куди входять музиканти з Німеччини, Греції, Польщі. Також музикант співпрацює з норвезькими джазменами і грає в проекті «Polar Expedition».

Любко Іщук - відомий перкусист, виступає одночасно у багатьох різних музичних проектах (зокрема у гуртах "Бурдон", "Чачі ворба", "Triangular Matrix") та творить власні. Добре відомий у музичних колах. Часто виступає  у міжнародних колективах.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: