У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:02, 19 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Інтернаціональна осінь у Львові

Інтернаціональна осінь у Львові thumbnail

09.09.2013

Ви вже чули, що навчальний семестр для студентів Львова розпочнеться з особливої події? А Ви знаєте, що викладачі для сотні щасливчиків приїдуть спеціально з різних країн світу, на заняттях вони будуть спілкуватись на теми лідерства, глобальних проблем суспільства та особистісного розвитку, а на завершення кожен з учасників матиме власний фільм?

Усе це відбуватиметься у рамках продовження проекту «Language School» від міжнародної студентської організації AIESEC. «Мовна Школа» створена для того, аби українські студенти змогли вільно спілкуватись англійською із своїми іноземними колегами, комфортно почувались у їх товаристві та знали якомога більше про культури всього світу. Цього разу проект міститиме дещо особливе: окрім звичної навчальної програми, студенти будуть разом із волонтерами, які приїдуть з різних країн знімати відеоролики, тож кожен матиме змогу не тільки покращити власні знання англійської мови, а й спробувати себе у ролі режисера, актора, сценариста або відео оператора.

Початок навчання цього року обіцяє бути незабутнім, тож поспішай потрапити до сотні VIP-студентів 2013. Заповнюй анкету на http://ua.join-aiesec.com та зустрінь осінь інтернаціонально! Відкриття проекту – 9 вересня!

AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем, проводить активну діяльність у цьому напрямку впродовж більш ніж 64 років з моменту заснування. Представлена в 113 країнах світу, організація об’єднує 86 тисяч студентів в 2400 університетах та керована молоддю, що цікавиться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: