У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:27, 19 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

20 років з любов’ю в серці

20 років з любов’ю в серці thumbnail

25.09.2013
18.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

У середу, 25 вересня, о 18:00 у Львівському національному Академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться благодійний концерт Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Г. Верьовки з нагоди 20-річчя Навчально - реабілітаційного центру «Джерело».

Цей унікальний художній колектив своїм досконалим мистецтвом презентує все найкраще з невичерпного джерела народної творчості всіх етнографічних районів України. Він привезе до Львова як нові так і старі художні номери, а неймовірна кількість костюмів, унікальний репертуар та світло створять настрій для усіх поціновувачів мистецтва. Це неймовірне поєднання музики, співу та танцю – без сумніву стане однією з найяскравіших подій вересня.

«20 років з любов`ю в серці» - назва благодійного концерту, саме так, в любові до своїх дітей, 20 років тому, батьки неповносправних дітей створили центр «Джерело».  Щорічно  200 родин,  які виховують дітей з особливими потребами, мають змогу безкоштовно проходити курси реабілітації, бути на щоденних навчальних, розвиваючих програмах Джерельного садочку, школи та майстерень для молоді. За роки своєї діяльності послугами  центру скористалось  2 500 дітей. А основне те, що цінності, які несе Джерело, змінює якість життя дітей та їхніх родин, допомагає зберегти сім’ї та змінити людей навколо.

Благодійний концерт хору імені Г. Верьовки - це один із проявів любові, підтримки та вірності до дітей з неповносправностями, який виявляють батьки, фахівці, волонтери, жертводавці, спонсори та друзі Джерела. Цей концерт має також благодійну складову. Усі кошти від поширення квитків та спонсорські  пожертви будуть скеровані на забезпечення цілей благодійної кампанії заходу - підтримка та розвиток навчально-реабілітаційних програм для дітей з особливими потребами від народження до 35 років в центрі «Джерело».

Будемо раді бачити Вас на благодійному концерті.
Робімо разом добрі справи!

За додатковою інформацією просимо звертатися до Мар’яни Корнило, тел. 0673702472, (032) 227 36 02
fd.dzherelo@gmail.com.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: