У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:37, 21 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Серії анімаційних фільмів «Мрійник»

Серії анімаційних фільмів «Мрійник» thumbnail

22.08.2013
18:00

м. Львів, вул. Дністерській, 27, актовий зал ЗСДМЦ («Чорнобильська лікарня»)

22 серпня 2013 року о 18:00 в актовому залі ЗСДМЦ («Чорнобильська лікарня»), по вул.Дністерській, 27 відбудеться презентація мультфільму створеного важкохворими дітьми.

У рамках благодійного марафону «Подаруй дитині надію» ініціативна творча група проекту «SUN Child» , «Flammacor Film», спільно з дітьми ЗСДМЦ («Чорнобильська лікарня») представляє вашій увазі першу роботу із серії анімаційних фільмів під назвою «Мрійник». Це мультик, анімований руками важкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у вищезгаданому закладі, за мотивами веснянки «Царівна» з репертуару гурту «Джалапіта», що й стала саунд-треком до нього.

Головний герой лялька Мрійник потраплятиме в різні пригоди, мандруватиме світом, пробуватиме різноманітні професії. Сьогодні він, в ролі Царевича, натхненний любов’ю долає нелегкий шлях, щоб врятувати поцілунком свою Царівну від чарів Злої Відьми. Щотижня діти ставали справжніми аніматорами на знімальному майданчику власного мультика, своїми руками створювали і знімали його кадр за кадром. Отож, прийшов час побачити плоди своєї праці і поділитися цим радісним моментом з першими глядачами, котрі прийдуть на цю невеличку, але доволі важливу прем’єру. Під час презентації музиканти гурту «Джалапіта»: Соломія Чубай, Гордій Старух, Володимир Бедзвін і Максим Григорук,- наживо виконають свої пісні для дітей та всіх присутніх.

Благодійний проект «SUN Child» розпочався 14 квітня 2013 року з ініціативи авторки ідеї та режисерки Валентини Сердюк, підтриманої продюсером проекту і учасником благодійного марафону «Подаруй дитині надію» Петром Климківим з метою проведення арт-терапевтичної роботи з дітьми, що борються з важкими недугами, котра полягає в активній участі дітей у процесі зйомки мультиків у техніці стоп-моушен. Результати цієї роботи покликані привертати увагу суспільства та потенційних благодійників до цілей благодійного марафону «Подаруй дитині надію» і потреб самих дітей, що перебувають на лікуванні у ЗСДМЦ.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: