У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:34, 27 Серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відео-арт на камерах стеження: майстер-класи

Відео-арт на камерах стеження: майстер-класи thumbnail

27.08-11.09.2013

“Ковчег”; Дзига

У Львові під час фестивалю «АртНаступ» польський митець Павел Яніцкі проведе майстер-класи «Хапання руху» з використання найпростіших систем стеження за рухом для створення відео-арту та відео-інсталяцій.

Участь у майстер-класах – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Заняття відбуватимуться 10-11 вересня щодня із 10:00 до 15:00 у приміщенні арт-кафе «Новий Ноїв Ковчег» (вул. Ставропігійська,9). Презентація відеоробіт буде 11 вересня о 17:00 у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська,35).

Майстер-класи відбуваються в рамках виставки «Ре: (ремінісценція, ремікс, рефлексія)» та разом із фестивалем «АртНаступ» і «Днями мистецтва перфоманс у Львові» утворюють великий цикл подій сучасного мистецтва, які наповнять наше місто із 30 серпня по 11 вересня.

Навчання орієнтоване на початківців. Воно буде присвячене практичному використанню можливостей систем стеження за рухом, котрі базуються на камері та комп'ютері з відповідним програмуванням.

Майстер-класи навчатимуть використанню відеокамери не як механізму для безпосередньої фіксації реальності, а як сенсора – інструменту, що дозволяє проаналізувати те, що відбувається у полі зору камери (особливо рухомих об'єктів). Тобто апарату, що не лише бачить, але й розуміє світ.

Учасники майстер-класів навчаться:
- використовувати камеру (особливо найдешевші камери USB) як сенсор руху;
- переробляти, здобуту за допомогою систем стеження, інформацію про рухомі об'єкти на сигнали, що дозволяють контролювати звук, проекції, іт.п.;
- творити сценарії взаємодії для інсталяцій та середовищ, призначених для одночасного використання багатьма особами

Для участі потрібно заповнити анкету та надіслати до 8 вересня 2013 р. на адресу dzygainfo@gmail.com.

На майстер-класи потрібно приходити з власними ноутбуками (Mac або PC), бажано із вбудованими камерами (або будь-якою камерою на USB) та навушниками.

Багато в чому майстер-класи посилатимуться на книжку «Mindware. Технології діалогу», яку можна переглянути на сайті www.mindware.art.pl. Книжка розповідає про неканонічні погляди на можливості та роль камери – погляди митців, що займаються інтерактивним мистецтвом та, переважно, програмують самостійно.

Проект відбувається за підтримки Міністра культури і національної спадщини Польщі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: