У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:55, 29 серпня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Завтра у Львові водночас відкриються виставки польського і українського сучасного мистецтва

Завтра у Львові водночас відкриються виставки польського і українського сучасного мистецтва thumbnail

30.08-01.09.2013

У Львові літо завершиться кількома великими виставками сучасного мистецтва.

Виставки розпочнуть двотижневу серію мистецьких акцій, які постали з об’єднання зусиль «Днів мистецтва перфоманс у Львові», фестивалю «ArtNastup», який презентує сучасне польське мистецтво в Україні та трієнале сучасного українського мистецтва «Український Зріз», що через місяць представить твори наших митців у Польщі.

Відкриття виставок розпочнуться у п’ятницю 30 серпня о 16:00 у Львівському Палаці Мистецтв.

Цього дня в Палаці Мистецтв відкриється виставка польського відео-арту «Ре: (ремінісценції, ремікс, рефлексія)». Виставка є своєрідним зрізом мистецьких пошуків та технологічних знарядь, які використовуються у сфері мистецтва цифрових медіа. Окрім кількох десятків польських митців на цій виставці будуть представлені твори українців Андрія Лініка та Сергія Петлюка, закуплені до польських колекцій.

Презентація трієнале «Український Зріз. Лиман» дасть можливість побачити частину творів українських митців, котрі були відібрані щоб представити наше мистецтво у жовтні в галереях Любліна. Серед митців, які взяли участь у проекті: Василь Бажай, Андрій Гуменюк, Володимир Костирко, Ростислав Котерлін, Віктор Лавний, Павло Маков, Микола Малишко, Ігор ПереклітаЄвген Равський, Сергій Радкевич, Олександр Рідний, Олександр Ройтбурд, Андрій Сагайдаковський, Тіберій Сільваші, Лариса Стадник, Олег Тістол, Руслан Тремба, Олекса Фурдіяк, Наталка Шимін…

У галереї «Єфремова 26», що розташована за відповідною адресою, о 19:00 відкриється фотовиставка «2, 2, 24» польського митця Кшиштофа Войцеховського.

У галереї «ІconArt» на  вул. Вірменській, 26 о 20:30 розпочнеться експозиція проекту «Релікварійна ікона» польського художника Кшиштофа Соколовского. Заглиблюючись у сучасне мистецтво, Соколовський творить власну візуальну мову, котра поєднує у собі медитацію іконописця та інтерес дослідника.

День завершиться у галереї «Дзиґа» мультимедійним спектаклем «Внутрішній край» Даріюша Коцінського – польського митця, що творить у просторі перформансу, звукових інсталяцій та відеоарту.

Наступного дня 31 серпня фотоінсталяції проекту «Демократи-Львів 2004. Яцек Дзячковський» розташуються у галереї «Дзиґа», Центрі міської історії центрально-східної Європи та на вулицях Львова. Напередодні Помаранчевої Революції польський фотограф виконав у Львові близько трьох сотень чорно-білих портретів людей у повний зріст з помаранчевою символікою. Автор зафіксував звичайних людей у безслівному запитанні про очікування, можливості і майбутнє. Тепер частина цих образів знов у Львові на світлинах у людський зріст. Проект презентуватиме львівський митець Андрій Бояров у Центрі міської історії центрально-східної Європи о 17:00.

1 вересня у Музеї мистецтва давньої української книги, що на вул. Коперника, 15а відкриється фотопроект «Мілош. Тутешній» польського автора Войцеха Пражмовського. Основним мотивом творчості Войцеха є історія та пам’ять у національному, суспільному, та приватному вимірах. У цьому проекті він виставляє світлини, зроблені у рідному селі Чеслава Мілоша.

Крім демонстрації творів, проекти мають на меті створити простір для спілкування із митцями та між митцями. 30 серпня на відкриття виставок приїде багато українських і польських митців, а також делегації представників Міністерства культури і національної спадщини Польщі, міст Білостока, Любліна, Ряшева, Національного центру культури Польщі, які презентуватимуть проект «Схід культури», покликаний сприяти культурному обміну наших країн.

Окрім виставок, наступні два тижні у Львові наповнять перфоманси, лекції, зустрічі із визнаними митцями, виступи театрів сучасної пластики, майстер-класи з контактної імпровізації, школа арт-критики, різножанрові проекти і презентації.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Чем реально могут удивить эхолотыЧем реально могут удивить эхолоты
Реально ли прийти с рыбалки не с пустыми руками? Конечно же да, ведь мастерство, качество ...
Лучшее средство продвижения своего интернет-магазинаЛучшее средство продвижения своего интернет-магазина
Сейчас почти вся информация о жизни наших близких и друзей, а также совершение покупок про...
Unhealthy Relationship actions and exactly how to Deal using themUnhealthy Relationship actions and exactly how to Deal using them
Unhealthy Relationship actions and exactly how to Deal using them Simple tips to dist...
Как защитить свои права перед государством?Как защитить свои права перед государством?
Каждый человек должен знать свои конституционные права и уметь ими владеть. Потому что скл...

Сьогодні

Чем реально могут удивить эхолотыЧем реально могут удивить эхолоты
Реально ли прийти с рыбалки не с пустыми руками? Конечно же да, ведь мастерство, качество ...
Лучшее средство продвижения своего интернет-магазинаЛучшее средство продвижения своего интернет-магазина
Сейчас почти вся информация о жизни наших близких и друзей, а также совершение покупок про...
Как защитить свои права перед государством?Как защитить свои права перед государством?
Каждый человек должен знать свои конституционные права и уметь ими владеть. Потому что скл...
Зачем нужен офшорный домен и как его использовать?Зачем нужен офшорный домен и как его использовать?
Если вы решили связать свою деятельность с ведением бизнеса за рубежом, для начала необход...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: