У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:33, 2 вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові – вистави сучасної пластики

У Львові – вистави сучасної пластики thumbnail

31.08-03.09.2013
19:00

Перший український театр для дітей та юнацтва

Упродовж чотирьох днів, 31 серпня – 3 вересня, у Львові відбуватимуться вистави театрів сучасної пластики з України і Польщі. Вистави проходять у рамках «Днів мистецтва перфоманс у Львові» та фестивалю презентації польського сучасного мистецтва «ArtNastup».

У суботу, 31 серпня київська незалежна перфоманс-група TanzLaboratorium творитиме виставу «ПостУкраїнське Тіло» .

Мистецька практика групи здійснюється, в основному, через роботу з тілом як носієм власної тілесної свідомості (пропріоцепція) та тілесної уяви. Тіло не використовується в якості інструмента, але стає автором образу та критичним агентом для мислення.

В неділю 1 вересня виставу «DZOE» покаже польський театр танцю Harakiri Farmers.

Harakiri Farmers є арт-ініціативою cоціолога, режисера і драматурга Войтка Клімчука та танцівниці, актриси і хореографа Домініки Кнапік. Це простір, в якому творяться різні проекти - іноді хореографія, іноді шоу, іноді відео.

У понеділок 2 вересня з 19:00 розпочнеться презентація польського фестивалю театрів танцю Zawirowania, в рамках якої відбудеться спектакль «the conspiracy», що є спільним проектом  The Perform Group та The Dance Theatre Zawirowania.

Театр Zawirowania заснований 2004 року під патронатом Fundacji Scena Współczesna. Засновником і директором театру є Влодзімєж Качковскі. Мистецький керівник  – Ельвіра Пьорунь, котра раніше була солісткою Національного балету Польщі.

Вечір продовжать вистави «Labyrinth of subconscious» та «Faldet» у виконанні львівського театру сучасного танцю Dance Platform.

Керівником театру є Ольга Петрик. Директором вистави «Faldet» є Troels Primdahl, продюсером –Kristian Schwarz, хореографом – Vittoria Lasorella, композитором – Filip Ja. Музику до вистави «Labyrinth of subconscious» написав Aoki Takamasa, хореографом є Trisha Brown.

У вівторок 3 вересня польський The Dance Theatre Zawirowania здійснить перфоманс-проект «Fuera de campo». Після нього із аудіовізуальним перфомансом «Soundtrack of My Life» виступить знаменитий ізраїльський музикант, перфомер та композитор, учасник театру «КЕФ» Еліас Файнґерш.

Також 4 вересня о 14:00 у центрі міста відбудеться перфоманс-проект «The system that connect us» у виконанні театру Dance Platform та учнів «Школи контактної імпровізації», що триватиме упродовж цих днів.

Окрім вистав, наступні два тижні у Львові наповнять перфоманси, лекції, зустрічі із визнаними митцями, майстер-класи, школа арт-критики, виставки сучасного мистецтва, різножанрові проекти і презентації.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: