У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:33, 2 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові – вистави сучасної пластики

У Львові – вистави сучасної пластики thumbnail

31.08-03.09.2013
19:00

Перший український театр для дітей та юнацтва

Упродовж чотирьох днів, 31 серпня – 3 вересня, у Львові відбуватимуться вистави театрів сучасної пластики з України і Польщі. Вистави проходять у рамках «Днів мистецтва перфоманс у Львові» та фестивалю презентації польського сучасного мистецтва «ArtNastup».

У суботу, 31 серпня київська незалежна перфоманс-група TanzLaboratorium творитиме виставу «ПостУкраїнське Тіло» .

Мистецька практика групи здійснюється, в основному, через роботу з тілом як носієм власної тілесної свідомості (пропріоцепція) та тілесної уяви. Тіло не використовується в якості інструмента, але стає автором образу та критичним агентом для мислення.

В неділю 1 вересня виставу «DZOE» покаже польський театр танцю Harakiri Farmers.

Harakiri Farmers є арт-ініціативою cоціолога, режисера і драматурга Войтка Клімчука та танцівниці, актриси і хореографа Домініки Кнапік. Це простір, в якому творяться різні проекти - іноді хореографія, іноді шоу, іноді відео.

У понеділок 2 вересня з 19:00 розпочнеться презентація польського фестивалю театрів танцю Zawirowania, в рамках якої відбудеться спектакль «the conspiracy», що є спільним проектом  The Perform Group та The Dance Theatre Zawirowania.

Театр Zawirowania заснований 2004 року під патронатом Fundacji Scena Wsp??czesna. Засновником і директором театру є Влодзімєж Качковскі. Мистецький керівник  – Ельвіра Пьорунь, котра раніше була солісткою Національного балету Польщі.

Вечір продовжать вистави «Labyrinth of subconscious» та «Faldet» у виконанні львівського театру сучасного танцю Dance Platform.

Керівником театру є Ольга Петрик. Директором вистави «Faldet» є Troels Primdahl, продюсером –Kristian Schwarz, хореографом – Vittoria Lasorella, композитором – Filip Ja. Музику до вистави «Labyrinth of subconscious» написав Aoki Takamasa, хореографом є Trisha Brown.

У вівторок 3 вересня польський The Dance Theatre Zawirowania здійснить перфоманс-проект «Fuera de campo». Після нього із аудіовізуальним перфомансом «Soundtrack of My Life» виступить знаменитий ізраїльський музикант, перфомер та композитор, учасник театру «КЕФ» Еліас Файнґерш.

Також 4 вересня о 14:00 у центрі міста відбудеться перфоманс-проект «The system that connect us» у виконанні театру Dance Platform та учнів «Школи контактної імпровізації», що триватиме упродовж цих днів.

Окрім вистав, наступні два тижні у Львові наповнять перфоманси, лекції, зустрічі із визнаними митцями, майстер-класи, школа арт-критики, виставки сучасного мистецтва, різножанрові проекти і презентації.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: