У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:42, 4 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У центрі Львова відбудуться пластичні дійства

У центрі Львова відбудуться пластичні дійства thumbnail

04.09.2013
14:00

М. Львів, Площа Ринок

4 вересня у центрі Львова відбудуться презентації рухів контактної імпровізації.

Учні «Школи контактної імпровізації» показуватимуть майстер-класної роботи work in progress, а львівський театр сучасного танцю «Dance Platform» представить перфоманс-проект «The system that connect us».

Пластичні дійства розпочнуться о 14:00 на Площі Ринок. Далі учасники дійств рухатимуться вулицями міста через проспект Свободи біля пам’ятника Шевченка до Театру для дітей та юнацтва.

Це перше велике представлення рухів контактної імпровізації для львів’ян.

Контактна імпровізація - це танець, ідеологом якого є Стів Пекстон, американський танцюрист і хореограф. Контактна імпровізація посилається на такі форми контакту, як обійми, притягування, підтримування, пантоміма. Контактна імпровізація найчастіше розігрується в дуеті, але танцюристи можуть створювати також більші групи. Танець є спонтанний, креативний, його форми створюються без попереднього планування. У ньому немає передбачуваності та тривіальних рухових схем.

Цими показами завершується навчання у «Школи контактної імпровізації», де упродовж кількох днів учнів з різних міст України навчали польські танцюристки і хореографи Пауліна Сьвєньцаньська, Маґдалена Радловська та Івона Ольховська.

«Школа» проходила у рамках проекту презентації польського сучасного мистецтва «ArtNastup» та фестивалю «Днів мистецтва перфоманс у Львові».

Далі програму «Днів мистецтва перфоманс» із 4 до 8 вересня наповнять лекції, зустрічі із визнаними митцями, майстер-класи та покази перфомансів у Театрі для дітей та юнацтва, які щодня починатимуться о 16:00.

Керівником театру «Dance Platform» є Ольга Петрик. Хореографом перфоманс-проекту «The system that connect us» є Trisha Brown. У проекті використовується музика Aoki Takamasa.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: