У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:42, 9 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ІІ міський фестиваль краси та стилю «Фешн Хайр Дей»

ІІ міський фестиваль краси та стилю «Фешн Хайр Дей» thumbnail

14.09.2013

Паб «The Gas Station»

14 вересня 2013 року в приміщенні пабу The Gas Station на 3-му поверсі відбудеться ІІ міський фестиваль краси та стилю «Фешн Хайр Дей».

Фешн Хайр Дей – це унікальна подія, яка презентує новітні напрямки та тенденції перукарського мистецтва та моди, семінари по догляду за волоссям та майстер-класи по підбору власного стилю.

На сьогоднішній день фестиваль став традиційним. Він відзначається високим рівнем організації та сприйняттям у культурно-мистецькому житті міста.

Мета фестивалю – висвітлення новітніх тенденцій та напрямків сучасної моди, освітлення та презентація власних колекцій зачісок та стрижок. Ознайомлення з місцевими талановитими перукарями-стилістами, їхнім стилем роботи та досягненнями.

ІІ Фен Хайр Дей об’єднав львівських майстрів, чия робота стала найпомітнішою за останній час. Серед них: Ігор Вільний, Віталій Шанявський та Альбіна Лунгу. Учасники фестивалю представлять на розсуд глядача три окремі, самостійні колекції зачісок, кожна з яких передасть їхнє бачення сучасної моди.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: