У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:20, 11 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День відкритих дверей у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини

День відкритих дверей у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини thumbnail

15.09.2013

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (ЦТДЮГ), що працює у Львові на Погулянці, 15 вересня відбудеться день відкритих дверей та урочисте відкриття нового навчального року. Розпочнеться святкування о 14. 00 год ознайомленням усіх бажаючих з роботою гуртків, студій, шкіл, що працюють у Центрі. З 15.00 год триватиме концертна програма за участю мистецьких колективів. Усі охочі зможуть відвідати виставку художніх робіт школи «Арт-дизайн». Також буде цікава спортивно-розважальна програма на території ЦТДЮГ.

Цей найбільший на Галичині позашкільний навчальний заклад є творчою оселею фахівців, які завжди раді щирим друзям та молодим талантам. Тут допомагають кожній дитині вибрати заняття до душі, максимально розвинути свої здібності, цікаво і з користю провести вільний час та отримати початкові професійні знання, зокрема, з образотворчого та ужиткового мистецтва, театрального мистецтва та хореографії, технічної творчості, журналістики, естрадного та класичного мистецтва, спортивно-туристичного напрямку, раннього естетичного виховання, кобзарського мистецтва.

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини є членом Європейської асоціації установ вільного часу, співпрацює з багатьма молодіжними організаціями. Колективи Центру  беруть участь в різноманітних престижних мистецьких фестивалях як в Україні, так і за кордоном, гідно представляючи нашу державу у світовій спільноті.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: