У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:28, 13 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виступ гурту «Гранд» та Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок»

Виступ гурту «Гранд» та Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» thumbnail

24.09.2013
21:30

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

Виступ гурту «Гранд» (м. Чернівці) та Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» (м. Львів).

Вхід: 100 грн.

24 вересня у Львівській обласній філармонії о 19:00 розпочнеться концерт учасника «Голос Країни», «українського Висоцького» Михайла Грицкана та гурту «Гранд» і Наталії Марківської з ансамблем «Високий Замок». Продовження відбуватиметься в ресторані імпровізацій в форматі джазової імпровізації з вокалом, та спілкування з гостями, якого завжди так бракує після концерту у великому залі!

Довідка:
Наталія Матківська – учасниця багатьох всеукраїнських конкурсів, гастролює у Польщі, Німеччині, Словаччині, Туреччині та Франції. Влітку 2012 р. Наталя Марківська представляла Україну на святкуванні 21-ї річниці Незалежності України в Чікаго (США).

Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» (м. Львів) – професійні музиканти, які виконують твори української класичної та фолькової музики. Кожен учасник блискуче володіє не тільки своїм основним інструментом, але й широким набором інших інструментів, що дозволяє виконувати твори різних епох, стилів і напрямків в їх автентичному звучанні.

Михайло Грицкан – учасник конкурсу «Голос країни», прославився виконанням пісень Володимира Висоцького. Володимир Висоцький відіграв велику роль в житті Михайла і надихнув його на творчість. Починаючи з 2006 р. він почав займатися музикою професійно. Приємний голос, репертуар підібраний з особливою любов’ю і особливий сценічний образ принесли йому популярність не тільки в Україні, а й за її межами.

Замовлення столика за тел.: +38 098 676 46 00Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: