У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:29, 16 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виступ джазового гурту Roland Neffe?s – Vibes Beyond

Виступ джазового гурту Roland Neffe?s – Vibes Beyond thumbnail

20.09.2013
21:30

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

20 вересня Львівська обласна філармонія приймає всесвітньовідомий джазовий австрійський гурт Roland Neffe?s – Vibes Beyond. Продовження вечора джазу відбуватиметься в ресторані імпровізацій в форматі виступу та спілкування з гостями, якого завжди так бракує після концерту у великому залі! Поява гурту на сцені – це завжди вибух емоцій, сповнений музики та драйву, що створює неповторну гармонію та свято для любителів справжнього якісного мистецтва.

Запрошуємо поринути в яскравий, сповнений особливого шарму, світ австрійського джазу!

Вхід: 50 грн.

Довідка:
Роланд Неффе – вібрації, марімба, композиції.
Народився 1970 р., в Грац (Австрія). З 1995 року живе в Берліні. Як вібрафоніст і гравець на маримбі тривалий час працював у сфері джазу і імпровізаційної музики різних видів. Як лідер групи, композитор, акомпаніатор є одним з найбільш вагомих вібрафоністів свого покоління в європейському джазі.

Петер Герберт – бас
Народився в 1960 році в Австрії. Доволі довго мешкав в Нью-Йорку. З 2003 року живе в Парижі і є одним з найбільш зайнятих басистів далеко за межами Європи. Маючи класичну освіту і з багаторічну діяльність в «Мейнстрім», реалізовує свої власні проекти в галузі імпровізаційної музики. Герберт має понад 80 компакт-дисків записаних в якості акомпаніатора, соліста і керівника.

Рейнхардт Вінклер – барабани
Народився в 1970 році в м. Хартбер, Австрія. Є одним з найбільш відомих барабанщиків австрійської джазової сцени. Працює в проектах Wolfgang Puschnig?s, таких як «Альпійські аспекти» або Fulsome Джамаладін Taкума.

Замовлення столика за тел.: +38 098 676 46 00Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: