У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:05, 19 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва “Просто небилиці”

Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва “Просто небилиці” thumbnail

19.09-20.10.2013

Цього року в третє проходить Всеукраїнський проект "Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва "Просто небилиці". Роботи приймаються від осіб 5-16 років до 20 жовтня 2013 року. З положенням конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті координатора проекту в Україні Львівського обласного благодійного фонду "ТОРБА" - lvivtorba.com( http://lvivtorba.com/projects/competition_of_creative_works/index.html )

Оцінювальна комісія цьогоріч традиційно складається з 9 осіб, а саме художники та мистецтвознавці з Польщі, Чехії, Швейцарії та України, які одноосібно здійснюють перегляди впродовж листопада місяця. Кращі роботи представлені до "Просто небилиц" 2013 будуть презентовані на виставці у Львівському палаці мистецтв. Відкриття виставки відбудеться 7 грудня 2013 року, коли і відбудеться оголошення результатів цьогорічного проекту, нагородження авторів кращих робіт і вручення нагород.

просто небилиці 2013Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: