У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:10, 23 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

60s Sound Dimensions Festival

60s Sound Dimensions Festival thumbnail

27.09.2013
19:00

Паб «The Gas Station»

Оскільки сезон відпусток підійшов до кінця ,а сили для яскравого та драйвового відпочинку ще залишились,запрошуємо вас відвідати перший український масштабний тематичний фестиваль культури та музики 60х років минулого століття – 60s Sound Dimensions Festival .У цей вечір клуб Gas Station порине в атмосферу ,яку буде важко з чимось переплутати. Подорож почнеться саме з клубів лондонського Сохо та Челсі звідки беруть свій початок легендарні The Rolling Stones, звідки ми плавно вирушимо через усю Великобританію в Європу,де зустрінемось з андерграундною музикою ,що до сьогоднішнього дня залишалась по ту сторону залізної завіси,і попрямуємо через США знайомлячись з тисячами колективів,які сьогодні вже стали основою сучасної рок музики та всіх її відгалужень.Зупинимось осівши на пляжах Сан-Франциско 1968 року в час розквіту психоделічного року.

Отож, учасники :

Polska Radio One (Єкатеринбург,Росія)
Neo Psychedelic,Acid rock,Krautrock
Хвиля гіпнотичної психоделіки з серця холодного Уралу.Прорив в напрямку психоделічної музики на теренах СНД.Наявність їхніх композиції у вас в аудіо записах – одна з ознак хорошого смаку.
Гурт заснований в 2011 році.Трохи змінивши стилістичний напрям гурт перероджується і набуває ще більшої популярності навіть за межами Росії. Їхні психоделічні ритми ,рифи фузової гітари та електрооргану лунають на радіостанціях США Данії ,Швеції,Австралії.На початку вересня готується реліз повноцінного альбому ,чому приурочується тур по ближньому зарубіжжю на кінець вересня.Якісний psychrock неначе щойно з кінця 60х.Після концерту Polska Radio One ваша свідомість розшириться на всі 360 градусів,а можливо й більше.

Mistic Brew (Самара,Росія)
60s Garage Revival Beat Psych Freakbeat
Колектив заснований в 2009 році в далекій Самарі .Майстри своєї справи,маніяки аналогово звучання та оригінальності виконання.Нещодавно колектив був підписаний під німецький лейбл Time For Action де вони вже випустили декілька синглів і до виходу готовий повноцінний альбом.При записах та на концертах гурт використовує лише аналогові інструменти середини минулого століття, забезпечуючи цим повну автентичність звучання.

Howling Ears (Харків,Україна)
Garage Rock Psych Rock
Регресивний монолітний Psych garage rock зі Слобожанських чорноземів. Не м'якотілий, але не іржавий. Глибокий, як поверхневе сприйняття смутку. Незрозумілий, як для носіїв орбітальних знань. Чуттєвий, як для молодих нащадків мавп та ящурів. Міцний, як для ароматів з невідомого минулого. Створений шукачами неможливого у харківських реаліях задля неможливого у 2012, на 50 років пізніше і на тисячі кілометрів східніше;

Під час фестивалю ваш музичний фон постійно заповнюватимуть:
DJ Rude (ukr.) – garage,soul,rock’n’roll.rhythm&blues
DJ Pro.Tone(rus.) – rare 60s garage , freakbeat , northern soul
Колекціонер вінілу і організатор культових вечірок funk fu. з собою привезе відмінну добірку старого гаражного року на 45 оборотах.
DJ Echovoid(rus.) – psychedelic rock , 60s pop.

Строго Вініл.

Line Up:
19:00 - DJ Rude
20:00 - Howling Ears
20:40 - Dj Pro.Tone
21:30 - Mistic Brew
22:10 - Dj Echovoid
22:40 - Polska Radio One
23:30 - Dj Rude

В програмі фестивалю Psychedelic Light Show

Вартість квитків:
- 60 грн. – до 27.09.13
- 70 грн. – 27.09.13

Увага! Вхід особам до 18 років — обмежений!

Інформація та замовлення квитків:
- (063) 2234828
- (032) 2408408Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: