У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:57, 24 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудеться свято туризму і активного дозвілля – VІI Фестиваль активного туризму “Манівці”

У Львові відбудеться свято туризму і активного дозвілля – VІI Фестиваль активного туризму “Манівці” thumbnail

28-30.09.2013

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

28-30 вересня 2013 року на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться VІI Фестиваль активного туризму "Манівці". Цього року головну мету Фестивалю - залучення дітей, молоді та дорослих до активного та здорового способу життя - організаторам допомагатимуть втілювати відомі спортсмени. До участі у змаганнях в рамках Фестивалю у складі команди «зірок» попередньо зголосились титуловані львів’яни – серед яких бронзова призерка Олімпійських ігор велогонщиця Леся Калитовська, п'ятиразовий чемпіон світу і рекордсмен з пауерліфтингу Іван Фрейдун, чемпіон світу та рекордсмен з пауерліфтингу серед юніорів Роман Мартиненко і інші видатні спортсмени.

Уже традиційно другого дня Фестивалю – у неділю, 29 вересня – кожен бажаючий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи, представлені тут. За словами організаторів, етапи доступні для всіх учасників незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. А в понеділок, 30 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів.

Програма Фестивалю буде насиченою, адже цього разу буде виставлено 11 етапів, серед яких водна траса для каяків і байдарок, велосипедна траса, надувний і стаціонарний скеледроми, шнурова траса, лазертаг, бігбол, слеклайн над озером, паркур. Цього року організатори готують етап-новинку, який поки тримають у таємниці.

У рамках Фестивалю також відбудуться змагання серед команд підприємств, молодіжних організацій та шкіл Львова і області, особисті змагання на етапах Фестивалю та показові виступи і майстер-класи. Одним з завдань Фестивалю стала підтримка проекту побудови соціального спортзалу на Погулянці. Під час Фестивалю триватиме доброчинний збір коштів на проект. Доброчинці стануть учасниками лотереї, головним лотом якої буде подорож гірськими річками Кавказу.

Туристичні етапи Фестивалю працюватимуть безкоштовно і для учасників молодіжних та дитячих змагань, і для гостей Фестивалю. Проведення заходу у такому форматі стало можливим завдяки внескам соціально відповідальних львівських підприємств та підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Фестиваль – це не лише спортивні етапи, споруди і спорядження – розповідає голова оргкомітету Фестивалю Тарас Білошицький - Передусім це люди - понад 800 учасників змагань, близько 50 волонтерів та сотні львів’ян, які матимуть можливість спробувати себе у ролі туристів, весело і з користю провести вихідні. Цей захід для всіх, кому небайдужий здоровий спосіб життя і активний відпочинок.»

Детальна інформація про Фестиваль та програма заходу на сайті www.MANIVCI.org

Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб “Манівці”» заснована у 2003 році з метою організації туристських мандрівок та залучення широких верств населення до активного туризму та здорового способу життя.

Клуб організував та провів:
2013 дитячу програму «Активне літо на Погулянці» (безкоштовні секції водного туризму і скелелазіння)
2012-2013 Турнір з техніки водного туризму «Прут» на найскладнішій річці України – р. Прут
2012 мандрівні дитячі табори для дітей з соціально незахищених родин (проект втілено на кошти Гранта Президента для обдарованої молоді, участь у таборах взяло 116 дітей)

2012 на Погулянці відкрито один з найбільших у Західній Україні скеледромів (меценат проекту – магазин спортивного спорядження «Команчеро», монтажні роботи проведено силами членів Клубу)
з 2011 до сьогодні безкоштовні тренування і відпочинок для дітей на озері Погулянки – проект «Каяк-парк» (проект-переможець конкурсу «Ідея Х від Nescafe»)
2011-2013 Свято «Купала на Погулянці» - відродження давніх традицій та забав, популяризація здорового відпочинку.
2009-2012 6 міських Фестивалів активного туризму та дозвілля «Манівці» (кількість учасників командних змагань у рамках одного заходу – близько 800 осіб, кількість відвідувачів та учасників рекреаційної складової – до 2000 осіб);
2011 тренування та сплави для вихованців дитячих будинків Львівщини;
з 2008 до сьогодні очистка озера на Погулянці (спільно з громадськими організаціями і студентськими колективами Львова), озеленення території (за підтримки компанії „Mars Ukraine”) і зариблення водойми з метою природної очистки, облаштування території навколо озера для безкоштовного відпочинку львів’ян
2007-2009 відкриті змагання з техніки водного туризму «Кубок Старого Самбора»;
на постійній основі:
-безкоштовні тренування з водного туризму та веслувального слалому на озері Погулянки (у весняно-осінній період) – серед вихованців секції 4 майстри спорту з водного туризму та 5 кандидатів у майстри спорту
-безкоштовні тренування з боротьби в залі ЦДТЮГ (у зимовий період);
-безкоштовні заняття для дітей зі скелелазіння на відкритому скеледромі (у весняно-осінній період)
-водні мандрівки І-IV категорії складності на території України та Росії;
-спелеологічні експедиції: до найдовшої гіпсової печери світу «Оптимістична» (участь у понад 40 експедиціях, відкриття залів, проведення магістральних робіт) та в печеру «Млинки»
-семінар середньої інструкторської підготовки туристів-водників в рамках проекту «Школа спортивного туризму».

У планах Клубу – відкриття мультиспортивного залу на Погулянці (листопад-грудень 2013 р.). Створення цього залу дозволить продовжити діяльність секцій у холодну пору (наразі діяльність секцій скелелазіння, паркуру і слеклайну відбувається лише в період весна-осінь, а секція боротьби обмежує кількість відвідувачів з огляду на обмежену площу та виділений час тренувань у залі тхеквондо на Погулянці).

Клуб є співкоординатором громадянської кампанії проти забудови карпатських річок мініГЕСами "Врятувати Черемош".

Станом на 2013 р. статус члена Клубу має 52 особи, прихильника Клубу – близько 200 осіб. Нашими партнерами є Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, туристський клуб «Кристал» (м. Тернопіль), спелеоклуб «Бєльско-Бяла» (м. Бєльсько-Бяла, Польща).

Фінансування проектів Клубу здійснюється за рахунок членських доброчинних внесків, а також діяльності соціального підприємства з організації активного та корпоративного відпочинку (понад 150 проведених заходів чисельністю від 10 до 250 учасників). Колектив є відкритим для всіх, хто цікавиться туристськими мандрівками і спортом та хоче вести здоровий спосіб життя.
Засновник та президент Клубу – Тарас Білошицький, координатор зовнішніх зв’язків – Софія Ступко.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: