У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:36, 25 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматика»

Фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматика» thumbnail

02-13.10.2013

«Тетраматика» – мультимедійний фестиваль присвячений аудіовізуальному та інтерактивному мистецтву. Фестиваль зосереджується на взаємодії музики і зображення та на розкритті потенціалу застосування ІТ технологій в мистецьких творах.

Найбільш прогресивним напрямком світового мистецтва сьогодні є сфера нових медій – мистецьких творів, що широко використовують новітні ІТ технології. Програмісти та інженери співпрацюють із художниками та музикантами над реалізацією нових мистецьких творів, а сфера мультимедійного мистецтва стає важливим плацдармом для презентації можливостей нових комп'ютерних технологій.

На жаль, в Україні ці сфери між собою не перетинаються і це нас віддаляє від світового культурного процесу. Фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматика» проводиться щоб долати цю проблему.

«Тетраматика» має на меті представити зріз того, що робилося в нашому мультимедійному мистецтві досі, створити на базі фестивалю міжнародне мистецьке середовище для обміну досвідом та пропагувати розвиток мультимедійного та інтерактивного мистецтва.

У фестивалі візьмуть участь більше двох десятків митців з України, Польщі, Румунії, Тайваню, Німеччини та Бельгії.

Заходи фестивалю:

2-13 жовтня – виставка мультимедійних творів (звукових, інтерактивних інсталяцій) художників з України та закордону. Відкриття виставок: 2 жовтня – Музей Ідей, 6 жовтня – Львівська національна галерея мистецтв, 8 жовтня – Галерея «Дзиґа», 9 жовтня – Галерея «Detenpyla».

2, 10-11 жовтня – проведення концертів та аудіовізуальних перформансів за участю сучасних українських, польських та німецьких митців. 2 жовтня – Музей Ідей, 10, 11 жовтня – Порохова Вежа.

3-12 жовтня – проведення лекцій та майстер-класів із використання нових медіа в сучасному мистецтві. Центр міської історії Центрально-Східної Європи, Галерея «Дзиґа» та Новий Ноїв Ковчег.

Учасники:
Михайло Барабаш UA, Юрій Білей UA, Юрій Булка UA, blackhole-factory DE, Анна Василькова UA, Тамара Грідяєва UA, Міхай Ґреку RO, Юрій Добжанський та Йоанна Земанек PL, Антон Лапов UA, Сергій Петлюк UA, Іван Світличний UA, Арт група sviter UA, Лін Пей Чвен TW, Георгій Потопальський UA, Яніна Пруденко UA, Марія Сейнев BE, Вітольд Стельмашнєвіч PL, Марина Фоменко RU, Олексій Хорошко UA, Ґреґор Штвєртня PL, Богдан Шумилович UA, Павел Яніцький PL

Фестиваль присвячено століттю мультимедій у мистецтві.
Століття тому, на початку 1910-х рр. мистецький світ сколихнув ряд своєрідних стильових революцій, а світова культурна спадщина поповнилась видатними творами нового мистецтва, що стали взірцем для подальшого розвитку мистецтва у ХХ ст.
Саме 100 років тому після футуристичного маніфесту літераторів та художників з'явився маніфест Луїджі Руссоло, який звертав увагу на необхідність впровадження машин і нових технологій у світ музики.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: