У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:35, 27 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Workaholic»: ф’южн із Кракова у «Дзизі»

«Workaholic»: ф’южн із Кракова у «Дзизі» thumbnail

05.10.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

5 жовтня, субота, «Дзизі» відбудеться концерт краківського колективу «Workaholic». Гурт грає блюз, рок, джаз та свінг. «Workaholic» утворюють знані краківські музиканти, які грають у багатьох польських джазових формаціях.

Piotr Kosieradzki – скрипка,
Waldek Golebski – синтезатор EVI, бек-вокал
Tomasz Pachciarek – клавіші
Jan Purchla – гітара, вокал
Grzegorz Piecko – бас
Bart Kuras – перкусія

До Львова «Workaholic» приїдуть з авторською програмою, яку можна стильово окреслити як ф’южн. Концерт складатимуть композиції, переплетені з інструментальних партій та імпровізацій солістів.

Вхід: 50 грн., для членів всіх дзиґівських клубів - 30 грн.

«Workaholic» про себе:
Блюз, свінг, рок… а може джаз? Чому б ні? Пісні, в яких музика і оригінальні тексти творять особливий стиль, відкритий для спонтанної і радісної гри. Таким є гурт «Workaholic», адже його учасники виховувались на різних музичних традиціях. Музиканти інспірують одне-одного, часом поєднуючи дуже відмінні музичні стилі, зберігаючи при цьому характерне електричне звучання і впізнавані гармонійні розв’язки. У сольних партіях можна знайти як, і типово блюзові фрази, так і джазові відступи. Ритм-секція може звучати роково і за мить переходити до свінгу. Додатковою перевагою гурту є значний репертуар, оригінальні тексти і багатий звук. «Workaholic» впевнено себе почувають на великій сцені, створюють добру атмосферу у джаз-клубі, або ж змушують рухатись танцполи на корпоративах.

Слухаючи музику «Workaholic» можете бути певні – твори, які чуєте є оригінальними композиціями.

Дуже краківськими і дуже світовими…Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: