У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:47, 27 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Етноклубі “Kings&Beggars”

В Етноклубі “Kings&Beggars” thumbnail

02.10.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

У вівторок, 2 жовтня, о 20:00  у Етноклубі Набутків відбудеться концерт анстамблю старовинної та народної музики Kings & Beggars.

Вхід: 30 грн, для членів всіх дзиґівських клубів - 15 грн.

було засновано у березні 2008 року у Львові Анною Васильченко. За весь час існування склад колективу кілька разів змінювався, але на сьогоднішній день цей творчій союз є стабільним і активно концертує, а музиканти віддані спільній ідеї.

В репертуарі колективу старовинна музика Європи, як придворна, так і народна. Звідси і походить назва "Kings & Beggars" (королі та жебраки) – придворна музика, якою насолоджувались королі і знатні особи при дворі, а також весела народна музика й танці, що супроводжували свята і розваги простих людей.

Репертуар ансамблю доволі багатий: від пісень XIII століття, балад і танцювальних мелодій XVI століття, до народної музики різних країн Європи (української, ірландської та ін.). В основний репертуар входять твори з таких відомих кодексів, як Cantigas de Santa Maria (Spain, XIII cent.), Cantus Buranus (Germany, XIII cent.), Llibre Vermel de Montserrat (Spain, XIV cent.) та ін. Також репертуар вміщує велику кількість англійських, французьких та італійських танців XIII-XIV та XVI століть і твори анонімних композиторів.

Ансамбль "Kings & Beggars" активно виступає на фестивалях, співпрацює з іншими музикантами України та зарубіжжя, а також з колективами історичного танцю, реконструкторськими клубами , приймає участь у різноманітних творчіх імпрезах, концертах, турнірах і балах. Організовує також власні сольні концерти та події, як наприклад щорічна вечірка "День св.Патрика у Львові".Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: