У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 12:22, 30 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Катовіце – Львів музикуємо разом»

«Катовіце – Львів музикуємо разом» thumbnail

16.10.2013

Львівська філармонія

Відомий проект «Віртуозів Львова» – «Таланти третього тисячоліття» продовжить своє існування в іншому проекті 16 жовтня: «Катовіце – Львів музикуємо разом», де вперше у Львові в Концертному залі ім. С. Людкевича відбудеться спільний музичний проект між вищими навчальними закладами Львова та Польщі.

За словами засновника та головного диригента оркестру «Віртуози Львова» Сергія Бурка, «програма концерту об’єднає твори від композиторів епохи бароко до сучасних авторів. У концерті візьмуть участь кращі студенти Музичної академії м. Катовіце ім. Кароля Шимановського та Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка. Особливістю цього проекту є те, що студенти матимуть можливість спільно помузикувати з оркестром «Віртуози Львова».

Перший концерт у рамках цього проекту відбудеться у Львові 16 жовтня, а другий концерт з тими самими учасниками відбудеться в місті Катовіце 20 жовтня у залі Музичної академії. Зокрема, скрипалька Анна Бура зі Львова разом з польською скрипалькою Маєю Сирницькою виконає подвійний концерт Йоганна Себастьяна Баха. До Львова приїде відома у Польщі гобоїстка, лаурет міжнародних конкурсів Ізабелла Берди. Вона виконає Концерт для гобоя Антоніо Вівальді, а також відомий Концерт для гобоя Алессандро Марчелло. Також у виконанні випусниці Львівської музичної академії Анни Шалейкевич прозвучить Концерт № 1 для фортепіанно Дмитра Шостаковича. У Львові також виступить студентка консерваторії, флейтистка Інна Воробець, яка виконає Концерт для флейти і струнних Андре Жоліве».



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: