У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:51, 30 Вересня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Без дроту та пінопласту…» Дорослий український fashion від Гончаренко.com

Виставка «Без дроту та пінопласту…» Дорослий український fashion від Гончаренко.com thumbnail

04.10–14.11.2013

Ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”

Вперше у Львові в ресторані імпровізацій Грушевський cinema jazz креативна команда Гончаренко.com (Львів-Київ) презентує фотографії колекцій відомих українських дизайнерів, таких, як: Оксана Караванська, Роксолана Богуцька, Наташа Глазкова, Лілія Пустовіт та ін. Виставка «Без дроту та пінопласту…» - це результат плідної роботи Гончаренко.com протягом 19 років в українській модній індустрії, яка втілена в 28 фотороботах. Загалом представлено фото з колекцій 26 дизайнерів.

Відкриття виставки 04.10 о 18:00.
Вхід вільний.

Фотовиставка присвячена «дорослішанню», а іншими словами – становленню українських дизайнерів та української моди загалом. Автор виставки Андрій Гончаренко розповідає, що: «Ще вчора ми були свідками перших колекцій дизайнерів незалежної України «з дроту та пінопласту» (початок-середина 90-хх). В ті часи терміни «Кампейн» і «Едіторіал» вживали у дуже вузьких колах. «Haute Couture» дехто перекладав як «Від Кутюр», а pret-a-porter підміняли купівлею на Краківському базарі. Фотограф моди був один на пів-Львова і чверть-Києва, а дизайнер одягу - митець з іншої планети. Сьогодні ми маємо можливість відвідувати високого рівня покази українських дизайнерів, відомих в усьому світі, гортати якісний глянець, не жахатись слів «байєр», «масс-маркет», «лукбук». Ми подорослішали, наші дизайнери стали успішними, реалізованими та визнаними, в країні з’явилась індустрія моди, в якій працюють десятки тисяч професіоналів. І все це Made in Ukraine. Мода в Україні є!»

Запрошуємо львів’ян та гостей міста відвідати виставку фотографій від Гончаренко.com та зазирнути у світ української моди та модної фотографії!

Гончаренко.com
www.andriygoncharenko.com
Команда першопрохідців української модної фотографії, об’єднаних лідером – Андрієм Гончаренком, що з 1994-го року присвятив себе розвитку індустрії моди в Україні. Бренд ГОНЧАРЕНКО.com – це рух, розвиток, особливий погляд на сучасну українську моду.
Це дружба з кращими українськими дизайнерами, що триває вже 19 років, результатом якої і стали фотороботи, представлені на виставці. Це професійні, досвідчені та креативні фотографи, стилісти, арт-менеджери, які створюють, розвивають, пропагують українську модну індустрію.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: