У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:23, 3 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Мирослави Лозюк “Кольору забагато не буває!”

Виставка Мирослави Лозюк “Кольору забагато не буває!” thumbnail

06.10-03.11.2013

Арт-центр “Щось цікаве”

З 6 жовтня о 16.00. в галереї Під Відкритим Небом в арт-центрі "Щось Цікаве" відбудеться відкриття виставки Мирослави Лозюк "Кольору забагато не буває!" - це 16 орнаментальних і сюжетних робіт. Графіка на склі чи графічний живопис.

"Часто першою реакцією на мої роботи була фраза "Таке все кольорове!", а далі на обличчі був або =) або =(. Як на мене кольору забагато не буває!" - говорить Мирослава.

Біографія:
Мирослава Лозюк.

Народилася в квітні. Пішла в школу в вересні.Закінчила школу в травні. Поступила в інститут в червні. В грудні захистила диплом.

Історія творчості:
Малювала, мама каже, з раннього дитинства, хоча можливо це перебільшення - архів робіт дитячих років відсутній.

В ранні шкільні роки була не перебірлива і малювала усім чим малювалося - олівцями, фарбами, фломастерами, і навіть крейдою по асфальті (такий собі стріт-арт).

Пізніше про фарби і все кольорове я забула - був тільки олівець. Це був чорно-білий період в творчості. Малювала графіку й рисунок, і про живопис й чути не хотіла.

А потім подруга Ната і друг Любко подарували мені масляні фарби. Навіщо вони мені були потрібні тоді я не знала, лежали в тумбочці довго, аж поки волею випадку в мої руки не потрапило скло... і тут все і почалося, все закрутилося.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: