У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:07, 7 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Солодка втеча”. Живопис Наталі Бартків

“Солодка втеча”. Живопис Наталі Бартків thumbnail

15.10-03.11.2013

Мистецька галерея “Зелена канапа”

Якщо у вас є справжній дім, а не просто житло, то цей простір стає для вас не лише стінами, а й захисником позитивних емоцій, вашою фортецею, в якій і стіни допомагають. Де б ви не бували, коли повертаєтесь додому вам тут буде краще.

Для сприйнятливої натури – естета і художниці Наталі Бартків дім ще й  місце для «Солодкої втечі».

Творчість Наталі сміливо можна віднести до напряму інтимізму в живописі (фр.Intimisme) , що характеризується зображенням інтимних «домашніх» сюжетних сцен.

В картини Наталі Бартків хочеться потрапити, як в альтернативну реальність, щоб втекти від брутальності буття в місця відпочинку затишних теплих осель, де панує  аромат свіжої випічки, щебечуть домашні пташки,  посеред натюрморту з чарівливим посудом стоять складені піраміди  з фруктів, в умивальнику  букет квітів, зірваних просто з власного вічнозеленого саду, а з балкону видно море…

Попередня виставка Наталі Бартків, що розпочала малювати лиш в 2004 , відбулась в «Зеленій канапі» два роки тому. На ній Наталі вдалось здобути повагу мистецького світу Львова і любов шанувальників її творчості, які могли запам’ятати її ще й з сольних виставок в кав’ярнях «Світ кави» та “Віденські булочки».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: