У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:15, 8 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Етноклубі Максим Бережнюк (Київ) та «Gardarica» (Санкт-Петербург/Львів)

В Етноклубі Максим Бережнюк (Київ) та «Gardarica» (Санкт-Петербург/Львів) thumbnail

08.10.2013
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Сьогодні в Етноклубі Максим Бережнюк (Київ) та «Gardarica» (Санкт-Петербург/Львів).

У вівторок, 8 жовтня, о 20:00  у Етноклубі Набутків відбудеться подвійний концерт. В першій частині відбудеться майстер-клас гри на традиційних духових інструментах та концерт Максима Бережнюка з Києва, в другій – концерт гостей з Петербурга - гурту «Gardarica» та їхніх львівських друзів.

Вхід: 30 грн, для членів всіх дзиґівських клубів - 15 грн.

Максим Бережнюк – виконавець на традиційних духових інструментах.
Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв. Має у власній колекції більше 50-ти українських традиційних духових інструментів, якими віртуозно володіє. Серед них: різновиди сопілок, окарина, телинка, пан-флейта, дримба, кавал, флояра, фрілка, ріжок, коза (українська волинка). Учасник та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. Зі своїми сольними виступами на духових інструментах побував в багатьох містах України, а також і за кордоном ( Росія, Литва, Чехія, Швеція, Німеччина, Франція).

Соліст Академічного ансамблю української музики "Дніпро", учасник етно-рок гурту "Камо Грядеши", фольклорного ансамблю "Кросна" та ін. Його гру на українських духових інструментах можна почути у піснях таких гуртів : "Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестра", "Та Рута", "MERVA", "Астарта", "SkyTrix", "Ляпис Трубецкой".

Гурт Gardarica (Санкт-Петербург/ Львів)
– гурт сучасних менестрелів, що прагнуть повторювати шлях музикантів минулого,  яка грали і в замках, і на міських площах, для королів і жебраків, усюди, заводячи людей до танцю і чіпляючи їх серця піснями про велику любов.

Склад
Катя Кісельова – спів, тар
Вікторія Тітарова – спів,сопілка
Андрій Наконечний – труба
Ростислав Татомир – спів, бузькі
Тарас Драк – спів, віола

Гурт Gardarica  створений 2006 року як спільний проект друзів, що грають середньовічну, ренесансну, барокову, класичну, а також шведську і ірландську музику.

Граючи музику дуже різних стилів та епох, музиканти об'єдналися у виконанні музики народної. Друзі захотіли грати свої улюблені пісні, і не важливо, що це за час чи країна. Дуже скоро репертуар гурту розширився. Таким чином, на даний момент вони грають всі, від шведських, бретонських, провансальських, каталонських і ірландських народних мелодій до сефардских пісень, Англії 13-го століття і ричеркарів Дієго Ортіса.

«Густа, як мед, легка, як вітер, міцна, як вино, стародавня, юна, глибока - виявилося, що в цій музиці є все, що необхідно людині». Тоді й народилася ідея групи, що грає на вулицях міста найкрасивішу музику північної Європи.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: