У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:35, 8 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Шолом Алейхем. Сміх у темряві»

«Шолом Алейхем. Сміх у темряві» thumbnail

12.10.2013

Кінозал Львівського палацу мистецтв

Фільм демонструватиметься англійською мовою з українськими субтитрами. Після показу відбудеться обговорення фільму з режисером Джозефом Дорманом.

Вхід вільний.

Фільм «Шолом Алейхем. Сміх у темряві» – надзвичайно цікавий портрет видатного письменника, класика єврейської літератури, який створив новий жанр і використав свій особливий гумор, щоб відобразити реалії східноєвропейського єврейського світу кінця ХІХ – початку ХХ століття. У фільмі використано різноманітні архівні джерела, в тому числі кінокадри. Цей фільм нагадує про ті часи, коли у царській Росії існувала «смуга осілості», а на євреїв поширювались певні обмеження у громадянських правах.

Уривки з творів Шолома Алейхема, в яких складні життєві ситуації часто перетворено на високу комедію та фарс, подано у фільмі поряд зі старими фотографіями із життя штетлів. Фільм супроводжують коментарі онуки Шолома Алейхема Бел Кауфман, Аарона Ланскі з Центру книжки на їдиші та професора Рут Вайсс з Гарвардського університету.

Джозеф Дорман – незалежний кінорежисер, володар численних нагород, засновник компанії «Riverside Films». Створив багато різноманітних програм для телеканалів «PBS», «CBS», «Discovery Channel» і «CNN», лауреат престижної телевізійної нагороди імені Джорджа Фостера Пібоді за визначні досягнення. Двічі номінований на премію «Еммі» за створення культурних і громадських програм.

Показ проходить за підтримки Посольства США в Україні.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: