У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:45, 8 Жовтня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття виставки Наталії Шуст-Цимбалюк «Без ГМО»

Відкриття виставки Наталії Шуст-Цимбалюк «Без ГМО» thumbnail

10.10-06.11.2013

Кав’ярня Леваковського, м. Львів, площа Катедральна, 3

10 жовтня о 19.00 у Кав’ярні Леваковського відбудеться відкриття виставки живопису львівської художниці Наталії Шуст-Цимбалюк «Без ГМО». Виставка представляє серію полотен із зображенням полуниць, як предмету змальовування. Макро натюрморти, виконані як в реалістичній так і в сюрреалістичній манері, досліджують форму, фактуру, колір, смак, запах зображених ягід. Картини Наталії стверджують текстуру звиклого нам продукту - полуниць та водночас піддають сумніву реальність побаченого.

За словами самої художниці дана серія «Без ГМО» і полуниці, що виходять за межі реального, є певним відображенням її внутрішніх антагоністичних настроїв: «Малювати полуниці я не планувала і певні концепції не укладала - це відбулось спонтанно і .... просто, так ніби я це вже робила. Під час завершення першої роботи розуміла що маю потребу в продовженні - так створилась серія. З початком процесу прийшли відчуття піднесення, ніби соковитість цієї ягоди наповнила мене чимось фантастичним та невідомим до цього»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: